Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1 hour ago, Sara said:

Ja sebe u njima mogu da zamislim samo ako ne daj boze krenem u sud pa obujem na neko odelo (koje nemam😂)

 

inace, i ne stoje mi nesto, jer mi je stopalo okruglasto, a one su plitke 

 

stil mi ne postoji, zadnje 4 g sam  ili u pidzami ili u helankama, a na nogama papuce ili patike

 

Zasto ne probas prosto da ih prodas preko malih oglasa ili k/p pa da za te novce uzmes sebi nesto drugo?

Ja sam tako dobijala od maminih prijatelja garderobu za decu kad su se rodili (uprkos ponavljanjima da garderobe imamo za izvoz od nasih prijatelja) i sve sam mislila prvo "sad moram da obucem dete u to da bi oni videli" ili tako nesto, kao neki pritisak da se ispostuje poklon (koji je dakle nepostovanje nasih zelja) i na kraju sam prelomila i rekla da necu da se stresiram oko toga, uzmem te stvari tako nove i sa etiketama i prodam. Ne vredi mi ni da ih cuvam za neki eventualni poklon jer su svi prijatelji u fazonu da im stvari ne trebaju, svi vec imaju tonu. Parice svakako idu na predstave, muzeje i koncerte za decu i nemam glavobolju vise.

 

Ako neces da ih prodas onda mozes da ih doniras u humanitarne svrhe, recimo u one humanitarne licitacije za bolesne ljude. Ja sam tu dosta stvari i knjiga podavala - usrecis nekog tim cipelama i pomognes malo nekom korisniku fondacije.

  • +1 2
Link to comment

poslednjih 5 pari obuce su mi ovakbe caksice. plitke i duboke

 

preudobne, lagane, hlade leti, ne greju zimi. 

kupio na ponizenju :dry:

Screenshot_2023-09-21-12-07-44-030_com.miui.gallery-edit.jpg

Edited by Mr.Mxyzptlk
  • +1 2
Link to comment
21 hours ago, ivy said:

da..shvatila sam kasnije...nego gde si nasao te sarene modele?

ovde,koliko vidim, nema nikakav izbor..

u knezu. nemaju uvek sarene, kad naleti...

 

uvek kazu da su poslednji modeli

zelene sam bas skoro uzeo, mozda ih jos ima

Link to comment
  • 2 weeks later...

ima ih(ili ih je bilo) po sportskim radnjama sport vision…

 

glupost, pocepa se posle 2-3 nošenja čak i sa minimalnim hodanjem, ako se nose leti upari se noga do nivoa neprepoznatljivosti sopstvenog stopala

 

ako već treba nešto tako, kaljače su rešenije

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...