Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Uh, sta nije.

Prvo je na Paris Fasion Week-u izveo manekenke (crnkinje) u white lives metter majcama, pa je izjavio da ce da "do a death con 3 on jewis people", pa su mu instagram i tviter uveli neka ogranicenja, pa se trijumfalno na tviter da rantuje kako su crnci = jevreji i its been downhill ever since

 

https://www.billboard.com/lists/kanye-west-hate-speech-consequences-timeline/ari-emanuel-ye-business-cut-ties/

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
14 hours ago, Fakundo Sava said:

@Mil@n

Znaš li možda kakve su ove ?

Da li je kopija,  ne mogu da nađem konkretan model 

 

https://www.limundo.com/kupovina/Obuca/Zenska-obuca/Cizme/JR-Ortles-GTtex-waterproof-trail-cipele-NOVO-samo-10din/120208213

 

Izvini, iz nekog razloga mi nije iskočila notifikacija.

Ne bih žalio, da išta vredi cipela, čovek je ne bi stavio na limundo. Sigurno neki krš sa lošim materijalima. Msm 2000 nisu neke pare, možda je vredelo uzetzi ih za 2, 3 akcije dok ne uzmeš nešto ozbiljno :)

Ako si član nekog društva, idi u planet bike i uzmi neke salewa imaš 25% sa karticom PSS-a ili 15% ako su već na popustu.

Link to comment

@Mil@nponudio sam 2k ali je kupio neko drugi

Može da se naleti povoljno na limundu,na primer ako nisu poznate marke kao nike,adidas,puma uglavnom idu ispod realne cene 

ne isplati se puno preprodavcima ,a na kp se izgube među nekoliko hiljada artikala 

 

Ovaj model je ili kopija Salewe ili njihov dečiji brend 

Meni je problem nosim mali broj ,patike 40 su mi taman,ali čizme ili cipele ako je 39 onda je ženski ili dečji kalup pa su manje a 40 sa druge strane uglavnom su 

malo veće pa me nerviraju 

A gledam neke robustne ali ne daju mi se puno pare  ...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...