Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

  • 1 month later...
1 hour ago, mustang said:

Ako ofarbam neke cizmice na stiklu u crnu (od prevrnute kože je) hoce li boja da se sjebe ako me uhvati kisa?


zavisi od farbe ali 99% da nece.

mozda ce ti jedared/dvared ofarbati stopala/carapice ali vrv nece ni to.

Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

 

Bogami, poludeh pa poceh opet. Nesto me spopalo da se osecam ekstra seksi, ujedno mi dodje i kao trening da vezbam balans, disanje, drzanje. Al nije mi štikla visa od 8-9cm. 

Moram da priznam da sam bas zardjala, ima da se jos vezba. Nije mi jasno kako su mi neke stileto zajebanije za hodanje a niza stikla i ista debljina kao neke skroz uz nogu do pola butina od prevrnute koze cizama gde je stikla visa. U njima mogu da trcim a u stileto nabadam ko da po iglama hodam 

 

I nose mi se haljine al ne mogu da nadjem sta mi se svidja a da je pristojna cena

Verovatno je fora sto su cizme pa ti drze zglob.

Videla sam jednu lepu crnu Hugo Boss haljinu. Otpada zbog cene. Ide do kolena i skroz je jednostavna, prati liniju tela (ne bas uska, pada). Nema rukave, jedina fora je na ledjima, ima deo uz telo a preko kao neka krila da imas, secena je tako kao da su ispod gola ledja.

E sad dok sam ovo ispisala zakljucujem da nije ni skupa. Moze da bude za svecane prilike, moze neki dzemper preko nje i za skolu bi mi bila dobra. Moze na ravno, moze na stikle, moze na cipele, mozd na cizme. Isplati se 

Edited by Sandradjer
Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Verovatno je fora sto su cizme pa ti drze zglob.

Videla sam jednu lepu crnu Hugo Boss haljinu. Otpada zbog cene. Ide do kolena i skroz je jednostavna, prati liniju tela (ne bas uska, pada). Nema rukave, jedina fora je na ledjima, ima deo uz telo a preko kao neka krila da imas, secena je tako kao da su ispod gola ledja.

E sad dok sam ovo ispisala zakljucujem da nije ni skupa. Moze da bude za svecane prilike, moze neki dzemper preko nje i za skolu bi mi bila dobra. Moze na ravno, moze na stikle, moze na cipele, mozd na cizme. Isplati se 

a) dakle, ima jedna haljina Hugo Boss… mislim da je to haljina mog života. Nije aktuelna kolekcija nego je stara dobrih 10 (možda i više) godina. 100% poliester, 400 eur. Mamu im j. nenormalnu i sve po spisku a i preko reda. Bila je u izlogu celu tu zimu, gledala sam je kao tužni kerić svaki put kad prođem kroz Čika Ljubinu. A realno nije ništa prekomplikovano, vrv može da se sašije kod krojačice ista.
 

Spoiler

IMG_5185.jpeg.7885313f9d7b40a5b61e82dd777c87b4.jpeg

b) ovo je bio tiny intermeco, naglašavam da @Djuro ne odlepi što skrećemo sa teme :mellow:

  • +1 1
Link to comment

Dok nas djuro ne rastera :D. Uvek je u izlogu nesto dobro. Tako sam ja gledala neku torbu.

Moze da se ugrabi na snizenju nesto (tipa 50%).

Nadjem ja neku "cuvenu" snajderku u Safarikovoj koja kao skida modele koje hoces. Uglavnom to ispadne poprilicno skupo. Ne isplati se. Probala sam i odustala. Verovatno neka vesta snajderka koja nije tako popularna moze sve to i jeftinije. Meni se svidja Pinko (posebno kaputi). Moram da priznam to za Pinko :blush:.

Jel to ta haljina, lepa je i deluje da stoji dobro?

Edited by Sandradjer
Link to comment

Jeste, evo ovde se lepše vidi:

 

Spoiler

IMG_5127.thumb.jpeg.d75940b97a69bb765cd0867b82f5bfe5.jpeg

 

Krojačicu imam ali više ovako za sitne popravke, jednom sam šila haljinu (po uzoru na haljinu kakvu već imam, trebala je samo da iskopira) i nije ispalo kako sam zamislila… :mellow: a jeftinije bih prošla da sam kupila haljinu u Zari.
Pinko ima lepu odeću ali mene izluđuju one njihove torbe sa ptičurinama, mislim da SVE tinejdžerke u Beogradu to nose. 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Samo mi se ne svidjaju oni karnercici oko struka , podseca me na kecelje sto kelnerice su nekad nosile. Umesto toga neki diskretno ceni sa sljokicama prigusenim bi dobro pasovao

Edited by mustang
Link to comment

Kiša i bljuzga mogu da počnu, najzad sam se snabdela Tigar Pirot čizmacima  i mogu da vam kažem da su odlične. Ko želi, prodaje dostavom na kuću mala prodavnica iz Novog Sada, drugi način, samo direktno u Pirotu

 

izme.thumb.jpg.efcba674ea472a2c573bdd969d3056c7.jpg

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...