Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Pa prvo mi pada na pamet Dune, njih drži Beosport ali imaju i standalone radnju u Rajićevoj. 

Mislim, ja bih prvo tamo gledala da mi sad trebaju cipele. Dobro, i Massimo, ali tamo vredi zalaziti samo kad je sniženje, znači za tri meseca tek.

Link to comment

Dune London se zove radnja, na onom nivou je gde je MekDonalds, znači drugi sprat!

Nisu strašne cene, a kožna im je obuća.

Malo su kao Zara, u smislu da uvek imaju svoju verziju nečeg mnogo mnogo mnogo skupljeg, tamo sam uzela neke look-a-like od Chanel Slingbacks:

Spoiler

IMG_1144-2-2.thumb.jpg.9d6cab182066db5f1b6a99c681063113.jpg

 

Edited by Patty Lee
  • Wub 2
Link to comment

Dune prodavnica je gotovo neuočljiva kod stepeništa na prvom spratu u Rajićevoj. Ne znam jesu li u međuvremenu otvorili i najavljenu radnju u Galeriji.

Na sajtu Beosporta imaš sve, pa i da proveriš dostupnost u prodavnici.

  • +1 1
Link to comment

Ne volim espadrile, nikad ih nisam nosila, al dobila sam pre desetak dana jedne i kao umrla od srece, ne verujem da cu ih ikad obuti. Slikacu ih sutra, pa ako mi kazete da su extra, mozda se predomislim al sumnjam

Volim da nosim plitke cizme, ne znam da li se one uopste vise nose. Imala sam par ali su se ofucale odavno.

 

Planiram da kupim ponovo ali nisam videla nijedne da su mi bas 😍

Nije da idem po radnjama i trazim

Ovako nesto, moze visa i  tanja (al ne tanka) stikla

Dune Prized čizmice

 

Catwalk Plitke čizme

Link to comment

i ja volim plitke cizme, uglavnom nosim ravne ali vidjela sam u zari jedne stilizovane kaubojske s metalnim vrhom i petom i izgledaju super, makar na sajtu, mada ne znam koliko su udobne. a i ukoso sjecena peta je cudna. imaju i massimo i camper model koji mi se svidja, ali to ne dolazi u obzir prije drugog kruga snizenja.

 

da nisu dr martens oxford teske kao tuc, birala bih njih.

 

https://www.zara.com/rs/sr/kozne-cizmice-kaubojskog-stila-sa-platformom-p11105210.html?v1=271745319&v2=2291341

 

pokazi nam mokasine :)

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...