Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

12 hours ago, mustang said:

Ja ne nosim nista sto se vidi marka ovako. Mnogo sam komplikovana za odecu: mora bez marke vidljive

kakav je to fenomen? moj brat je od malena tvrdio da "marka smrdi". morale su da mu se seku sve unutrašnje etikete, a ništa s ukrasnom markom nije hteo da nosi. bila sam zaboravila na to i sad skoro sa tetkom, njegovom majkom, krenem da potražimo trenerku za njega da mu kupi, ja izvučem neku sa natpisom na nogavici, a ona mi kaže, znaš da on ne nosi ništa s natpisom :lol: 

zašto ste ludi?

Link to comment

Ja sam u srednjoj školi tripovao da neću da se vidi logo, al' me je to brzo prošlo.

 

Posle sam nosio ovo :lolol:

 

Spoiler

poYRzVi.png

 

 

 

 

 

Ima isti takav i na leđima :isuse:

 

Edited by napadaj
  • Haha 1
Link to comment
13 hours ago, napadaj said:

Taj duks je fantastičan. Topao, odlična kapuljača, džepovi sa cibzarima, glavni cibzar tako drečav, nije se isteglio, niti izgubio oblik tokom tih 6 godina nemilosrdnog nošenja, ojačanja na ramenima i na kapuljači su sjajna, a ne znojim se ispod njih... I nikako da nađem isti takav duks, a tražim već nekoliko godina. Evo gledam nike.de sad i video sam samo jedan duks koji bih kupio da nema logo Brooklyn Netsa, sve ostalo je za plakanje. Nijedan nema cibzare na džepovima, naravno, kapiram da je to neki moron procenio kao ogroman trošak u proizvodnji.

 

Имаш у ариљском Амибу за 2500 овакаве дуксеве, али вероватно нису топли:

 

85p2Vc4.jpg

 

А имаш у Армишопу овакве од 13000:

 

 

QhllLXa.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Moonwalker said:

Ovo drugo je vise jakna nego duks. 

 

Нема везе и ми онако пишемо на теми која се зове Обућа.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, NiZdr said:

 

Нема везе и ми онако пишемо на теми која се зове Обућа.


Znam :D. Nego sam mislila na cenu, vidi se cak i sa slika koje se postavio razlika u kvalitetu i debljini materijala, i u obradi.


Jakne obicno jesu skuplje. Mnogo je lep ovaj plavi, jedrilicarska kolekcija. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...