Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

A jel postoji "naša" reč za rajsfešlus?



....shiit has hit the fan.

  • Replies 6.4k
  • Views 784.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči: Jbte koliko nas deru u Srbiji! Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50ev

  • opet sam muza jamamotou  

  • Jadd je lik koji ima malu proizvodnju u Suffolku. Mislim da je nekad radio za Clarks, njihove sand-boots, kod nas mozda poznate kao spenserice? Otprilike, to je taj model, samo sam ja uzeo skroz visok

Posted Images

postoji, rajfeslus

u nekim krajevima rajsfer šlus

:Jova:

ziper

Patentni zatvarac :fantom:

2 hours ago, Frank Pembleton said:

A jel postoji "naša" reč za rajsfešlus?



....shiit has hit the fan.

Cibzar :laugh:

12 hours ago, mustang said:

Ja ne nosim nista sto se vidi marka ovako. Mnogo sam komplikovana za odecu: mora bez marke vidljive

kakav je to fenomen? moj brat je od malena tvrdio da "marka smrdi". morale su da mu se seku sve unutrašnje etikete, a ništa s ukrasnom markom nije hteo da nosi. bila sam zaboravila na to i sad skoro sa tetkom, njegovom majkom, krenem da potražimo trenerku za njega da mu kupi, ja izvučem neku sa natpisom na nogavici, a ona mi kaže, znaš da on ne nosi ništa s natpisom :lol: 

zašto ste ludi?

ja isto mrzim slova na odeći. 

Ja sam u srednjoj školi tripovao da neću da se vidi logo, al' me je to brzo prošlo.

 

Posle sam nosio ovo :lolol:

 

Spoiler

poYRzVi.png

 

 

 

 

 

Ima isti takav i na leđima :isuse:

 

Edited by napadaj

2 hours ago, Frank Pembleton said:

A jel postoji "naša" reč za rajsfešlus?



....shiit has hit the fan.


Snir :D 

 

Zasnirati? 

13 hours ago, napadaj said:

Taj duks je fantastičan. Topao, odlična kapuljača, džepovi sa cibzarima, glavni cibzar tako drečav, nije se isteglio, niti izgubio oblik tokom tih 6 godina nemilosrdnog nošenja, ojačanja na ramenima i na kapuljači su sjajna, a ne znojim se ispod njih... I nikako da nađem isti takav duks, a tražim već nekoliko godina. Evo gledam nike.de sad i video sam samo jedan duks koji bih kupio da nema logo Brooklyn Netsa, sve ostalo je za plakanje. Nijedan nema cibzare na džepovima, naravno, kapiram da je to neki moron procenio kao ogroman trošak u proizvodnji.

 

Имаш у ариљском Амибу за 2500 овакаве дуксеве, али вероватно нису топли:

 

85p2Vc4.jpg

 

А имаш у Армишопу овакве од 13000:

 

 

QhllLXa.jpg

 

 

Ovo drugo je vise jakna nego duks. 

Edited by Moonwalker

12 minutes ago, Moonwalker said:

Ovo drugo je vise jakna nego duks. 

 

Нема везе и ми онако пишемо на теми која се зове Обућа.

1 minute ago, NiZdr said:

 

Нема везе и ми онако пишемо на теми која се зове Обућа.


Znam :D. Nego sam mislila na cenu, vidi se cak i sa slika koje se postavio razlika u kvalitetu i debljini materijala, i u obradi.


Jakne obicno jesu skuplje. Mnogo je lep ovaj plavi, jedrilicarska kolekcija. 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.