Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Најјаче стране су му психолошка стабилност, добра концентрација и интелигенција - кажу да је довољно интелигентан да може да промени тактику у самом току борбе, пошто утврди карактеристике противника.
Ima ovde o tome, sa sve uzasnim prevodomhttp://www.youtube.com/watch?v=hraHVnfOwpY
Link to comment

105 je daleko najdosadniji UFC koji sam do sada gledao, jedina svetla tacka je pobeda the Nature Coturea :)) da nije bilo tako ocigledne kradje ne bih se cak ni iznervirao :)

Link to comment
Ode Lesner u peMziju.
ode.dobro da je preziveo.glede fedje i camuge, jebiga, ko god je trenirao bilo sta borilacko sto ukljucuje sparing, il ko se ikad dobro potukao, zna koliko je pogubno po kardio sibati se slomljenog nosa, dok krv ulece u grlo i pluca. bez namere da hajpujem, jasno je bilo da bi borba bila zavrsena u prvoj rundi, kad je fedja krenuo na polugu, da je imao mesta, tj. da mu nije zasmetao kavez.mousashijeva borba izvrsna takodje. strajkfors je debelo zajebao ufc, koji ako promptno ne izmisli bar 3, 4 dobra teskasa ( i nog je kaput zbog stafilokoke), nema leba da odrzi primat.dokaz je i katastrofalno sudjenje na preproslom ufc, gde je sogun brutalno ostecen.
Link to comment
A sta je to bilo sa Lesnarom?
Promenio je pol i odlučio da se bavi manekentstvom, što si mogao da vidiš da si izguglao. :PMononukleoza, manja operacija, infekcija. Ne baš tim redom. Zvanično, neizvesno je da li će se vratiti i kada. Otkazao je ovu sad borbu i onu 2. januara.
Link to comment
Izguglao sam cim sam postavio pitanje, naravno :D Jebiga, bas je imao potencijala.
Ja ne mislim da je gotov još i verujem da će se vratiti. Ali, nije da mi nije drago zbog posrtanja UFC-a i predsednika mu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...