Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Ovo je spisak televizija koje prenose:United Kingdom - Bravo UKRussia - NTV Plus; Channel OneRomania - Boom TVIsrael - EGO ChannelFinland - Finnish Sport ChannelUkraine - MegasportKorea - SBSIndonesia - TigergateNew Zealand- Sky New ZealandLatin America - HBO Latin AmericaSub-Saharan-Africa - SetantaBulgaria - Ring TVMalta - MelitaTurkey - DigiturkChina - GDTV Sad cu da probam da nadjem neku od ovih preko JLC Internet TV-a.

Link to comment

Када отворите те линкове из adthe, горе имте да скинете ultrasurf.То је мали програм и не треба инсталација са њиме неће вам блокирати.

Link to comment
To je to...Fedor je masina. Rogers FAIL.Mislim da Fedor nece izgubiti borbu. NIKAD.
Uf... pa ne znam baš. Mogao bi vrlo lako da bude poražen ako se ne povuče na vreme. Mnogo je izgubio na agresivnosti, brzini i preciznosti udaraca. Gledao sam sve njegove mečeve i mogu definitivno reći da ovo više nije onaj Fedor.
Link to comment
Uf... pa ne znam baš. Mogao bi vrlo lako da bude poražen ako se ne povuče na vreme. Mnogo je izgubio na agresivnosti, brzini i preciznosti udaraca. Gledao sam sve njegove mečeve i mogu definitivno reći da ovo više nije onaj Fedor.
Не знам ја шта си ти гледао, али ово није Прајд! Овде су све сами зверови и тренутак непажње може да буде кобан! А Федор је ту најјачи - никада не губи главу! Увек је онај други тај који први погреши....
Link to comment
Не знам ја шта си ти гледао, али ово није Прајд! Овде су све сами зверови и тренутак непажње може да буде кобан! А Федор је ту најјачи - никада не губи главу! Увек је онај други тај који први погреши....
A borci u Prajdu poput Kolemana, Filipovića, Hanta, Minotaura... nisu bili ''zverovi''? :blink: Ne poričem ja da je on i dalje superioran, ali kažem da to ne može doveka da traje.
Link to comment

Neki moj utisak je da je Rodzers imao dobijen mec onda kad je bio na Fedoru i poceo da pegla ali se vidi da mu kondicija nije jaca strana, sto je valjda i normalno s obzirom da ima jedno 10 kila masti viska. Posle je izgubio glupavo ali mec je bio zanimljiv i svaka cast obojici. Ne znam kako stoje stvari sa tim federacijama i zajebancijama ali bi stvarno bio red da sastanu Fedor i Brok Lesnar.

Link to comment

kakav fajt, sunce ti..... odavno uzbudljiviju tucu nisam gledao. Strikeforce je napravio odlican jednokratni dil sa CBS-om tako da je ovo sinoc islo na "normalnoj" televiziji u prajm tajmu.Fjodor po obicaju neprikosnoven. zanimljivo je i da je u publici u Cikagu bilo vise srpskih nego ruskih zastava. :lol:

Link to comment
Neki moj utisak je da je Rodzers imao dobijen mec onda kad je bio na Fedoru i poceo da pegla ali se vidi da mu kondicija nije jaca strana, sto je valjda i normalno s obzirom da ima jedno 10 kila masti viska. Posle je izgubio glupavo ali mec je bio zanimljiv i svaka cast obojici. Ne znam kako stoje stvari sa tim federacijama i zajebancijama ali bi stvarno bio red da sastanu Fedor i Brok Lesnar.
Fedor ima ugovor sa federacijom Strikeforce i treba da odradi 3 meča. Ja mislim da bi, pored meča Fedor - Lesnar, uzbudljivo bilo i na meču Fedor - Frank Mir.A evo i slike:eptsportsmmaexperts7755.jpg
Link to comment

primila se čikaška Srbadija samo tako....a i ono skandiranje Fedor, Fedor... na početku druge runde su bile ove naše bukadžije. napalili su i same Amere da im uzvrate i nadglasaju ih sa Ju-Es-Ej, Ju-Es-Ej...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...