Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Afkors... Ufc116-poster_medium.jpgBice napeto k'o u sarmi, cak bih se pre kladio na Karvina, mada su ludi obojica. Nego, tek sad vidim da je Lesnar rodjen na isti dan kad i ja, samo je 5 godina stariji i malo slabiji i ruzniji :o

Link to comment
Overeem - Rogers http://www.mma-core....0010846&tid=100Antonio Silva - Arlovski http://www.mma-core....0010847&tid=100Roger Gracie - Randleman http://video.mmator....orce-heavy.htmlI bonus, borba "divova" :isuse:Sylvia - Pudzianowski
 
Pudzian me iznenadio, ocekivao sam da ce kao Sapp da se izduva za minut, njemu je trebalo cak 6-7 :lol: Generalno nezanimljiva borba i cijenim da on nema nikakvu buducnost u MMA.Rendlmanova borba takodje bezveze.Nisam ocekivao da ce Overeem ovako lako da rijesi Rogersa, ovaj nije imao sanse.Vrijedi li gledati Arlovskog? Bila mi predugacka za gledanje sinoc na poluvremenu..
Link to comment

 

Vrijedi li gledati Arlovskog? Bila mi predugacka za gledanje sinoc na poluvremenu..
Ne, dosadno. Arlovski nista nije uradio za 3 runde.
Link to comment

sap bi ubio pudza. rastrgao bi ga.sad jeste sprdnja, ali setimo se da je pobedjivao husta, le bonera, namucio propisno big noga i bonjaskog.rendlmen je smesan postao, nije to vise onaj koji je bacao fedora po ringu i nokautirao kro kapa. trebao bi da se povuce.rodzers onakvom taktikom ne bi dobio 95 odsto teskasa u mma. jedina sansa je bila da se zaleti kao bik. covek je uzasno jak i ima strasan udarac, ali tehniku srednjoskolskog bulija.arlovski je bio losiji u svemu od big futa. pogotovo u stendapu, sto me je malo zacudilo, nisam znao da je big fut toliko napredovao u boksu. zbog toga jedino mozda vredi odgledati.

Link to comment
  • 1 month later...

ne mogu da verujem da je onakvu pocetnicku gresku napravio. pa ja ne bih naseo...kakogod, cestitke verdumu.odlicne bile i ostale borbe, sajborg je sajborg, a cun li je brutalan. onim kruznim bi verovatno ubio obicnog coveka.

Link to comment

Mislim da će posle ovog poraza i Fedoru biti lakše da se bori. Ne znam još koliko mečeva mora da odradi za Strikeforce, ali tek sada sigurno ide u UFC i tek će da bude zanimljivo...

Link to comment

"I feel very, very happy," Werdum said afterward. "I feel so happy. ... Fedor is the best in the world. Tonight I beat Fedor, but Fedor is the best."

Link to comment
Mislim da će posle ovog poraza i Fedoru biti lakše da se bori. Ne znam još koliko mečeva mora da odradi za Strikeforce, ali tek sada sigurno ide u UFC i tek će da bude zanimljivo...
zaboravi da ce ikada fedor u ufc. ako ikada bude igrao za ufc, to ce biti jedan mec za ogromne pare. ufc je nista drugo do vlasnistvo nad gladijatorima. dana je jedan od vecih mafijasa u vegasu + u mma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...