Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

zaboravi da ce ikada fedor u ufc. ako ikada bude igrao za ufc, to ce biti jedan mec za ogromne pare. ufc je nista drugo do vlasnistvo nad gladijatorima. dana je jedan od vecih mafijasa u vegasu + u mma.
Stvar je u tome što MMA postaje borilački sport no.1 u svetu a tu se Dana više ne pita. On samo hoće da UFC postane MMA takmičenje br.1 ali njegove borbice bez Fedora nemaju neki značaj - ako ništa drugo publika u USA je već upoznala Fedora i ona traži da ga vidi protiv boraca iz UFC. Sa druge strane, Fedora ne puštaju iz M1 Global dok ne odradi njihov ugovor, a to je, koliko ja znam još tri meča. Priča se da će Fedor uskoro u UFC i da će Dana postati njegov najvatreniji navijač i promoter....
Link to comment
On samo hoće da UFC postane MMA takmičenje br.1 ali njegove borbice bez Fedora nemaju neki značaj
kontam da posle prajda nisi pratio mma
Link to comment
kontam da posle prajda nisi pratio mma
Ono što sam ja ispratio posle Pridea je da su tamo glavni teškaši bili Fedor, Minotauro i Cro Cop a u UFC su se menjali Couture, Sylvia, Arlovski, pa i onaj "baby face assassin", kako li se zvao... Fedor je dobio Sylviu i Arlovskog u jednom zamahu, a ostala dvojca se se nešto nećkali pa je Dana White morao da izmisli Lesnara kako bi parirao na papiru i preko medija! To je inače borac koji ima skor 4-1 i nije se borio sa niti jednim ozbiljnijim borcem osim Franka Mira, a od njega je jednom i izgubio! U međuvremenu je tamo nastala gungula jer su uleteli Carwin (Lesnarova "soft" varijanta, ali skor 12-0), Velasquez koji ima skor 10-0 a opet nije šampion i u zadnje vreme Cygano koji je dobio par zadnjih mečeva protiv poznatijih boraca. Molim te, potseti me ako sam nešto propustio... Edited by tempo
Link to comment

Hvala, pretpostavio sam da brisu sa YT-a pa nisam ni pogledao tamo.Bas je neiskusno uletio u triangl ali dobro je sto je pukao, da se malo razbije monotonija <_<

Link to comment

Lesnar dobio Karvina nekim arm choke-om sredinom druge runde. Nije ni blizu animalan kao pre, Karvin ga lepo umlatio u prvoj rundi ali je makar pokazao da moze da podnese dosta batinanja u glavu. Svaka cast sudiji sto nije prekinuo mec, imao je 1 jak osecaj da Lesnar ima snage da se brani.Sledeci protivnik mu je valjda Kejn Velaskez ali nije ni bitno, mislim da nece biti zivotinja kao pre vise nikad, sjebala ga ta boles' opasno...

Link to comment
  • 1 month later...

U tom slucaju, verovatno bi ga vise boleli udarci u stomak. Salu na stranu, pokazao je da moze da izdrzi batine, nisam ga ranije gledao pa ne znam sta jos ima osim jake desnice i dobrog "cardia", mada mi se cini da su u najavi rekli da ima i crni pojas u dzudou.

Link to comment
  • 1 month later...

pandur bio zatvoren u stendapu, mir ga nije mogao privesti u parter. minut do kraja proslo mu neko koleno i ćao.mali minotaur izgubio na poene jer ga je amer u prvoj malkice gnpovao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...