Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Ne slažem se uopšte. 4. AD je fenomenalan samo mu treba vremena da se uhoda zbog formata.

 

+1, mada je zapravo odlican od prve epizode, mi smo ti koji treba da se uhodamo. Rewatch don't lie!

 

A Dillahunt je vec jedno dvadeseti bivsi Deadwoodovac u ovoj seriji, nema jos mnogo vremena i za Ala...

Edited by Calavera
Link to comment

Pa to, odmah znamo da je psiho negativac. A nisam prezadovoljan, jer su obično do sad iskopavali glumce koji se nisu proslavljali u takvim ulogama.

 

Pa mozda to bude twist, da ne igra psiho negativca :D Mozda Sem Eliot bude psiho negativac ove sezone. 

 

Inace, meni super pocetak, lagano nas uvode u kraj

 

 

zbogom Dewey Crowe  :cry: zanimljiv mi je Bojdov monolog o tome kako svemu dolazi kraj i onaj o odlasku iz Harlana. Nece to na dobro izaci, sinko!

 

Link to comment

nece nece....opasno mi se svidela scena u tvom spojleru...kakav divan ritam i kontrast ....i ljubav, zar ne?

 

 

a ko je onaj gastos sa meckom...poznat mi ali i nije.

Link to comment

Prosao sam jos jednom kroz epizodu, kroz najvaznije scene. Jbg, poezija. Kako suptilno, lagano nagovestavaju razne stvari, daju se naslutiti desavanja, a opet nemam pojma sta ce sve da se desi.

 

Vracaju nas na neke stvari, podsecanja na prvu epizodu su bila na dobrim mestima i dobro upotrebljena. Osecam da ce susreti izmedju Rejlana i Bojda ove sezone biti bas jaki. 

 

U to ime, konobar daj jedan burbon!

Link to comment

Dajte podsetite me, koga je Dilenhaut glumio u Deadwoodu? Vidim da mu pise "Francis Walcot" u filmografiji, ali zaboravio sam koji je to lik?

 

 

 

Sjajan početak, finalna scena je brutalna, Bojdova priča, akcenat na očima, pa ovaj kako se približava shvata da vidi svoje oči u slici, i onda... :Hail:

 

S druge strane, zabrinjavajuće mali broj hillbillyja je ostao u seriji, Diki Benet i da kažemo Lajmhaus familija :D

 

 

Link to comment

Dajte podsetite me, koga je Dilenhaut glumio u Deadwoodu? Vidim da mu pise "Francis Walcot" u filmografiji, ali zaboravio sam koji je to lik?

 

 

 

Ckiljavi tip koji je ubio Bila Hikoka posle partije pokera?

 

edit: au al sam promasio, moram da obnovim gradivo :D

Edited by reg
Link to comment

Ma nisi, prvo je bio taj koji je ubio BIlla (Jack McCall) a onda u drugoj sezoni Francis Wolcott.

 

@goofs: 

 

Edited by Calavera
Link to comment

Где га уби Бојд. Упропасти ми вече.

+1

veliko razočaranje, najboljeg lika u seriji odstreliše...

 

edit. jel treba ovo da ide u spojler? nikad ne znam koji je rok od prikazivanja tokom kog nema otkrivanja...

Edited by malkin
Link to comment

edit. jel treba ovo da ide u spojler? nikad ne znam koji je rok od prikazivanja tokom kog nema otkrivanja...

 

Bio je dogovor 48 sati, ali su ga neki™ bojkotovali, tako da nema dogovora osim lepih manira, koje neki™ ne poštuju.

Link to comment

Dobra epizoda  :thumbsup:

 

Zabrinjavajuće je koliko sam stvari pozaboravljao iz prošle sezone  :frust: Ko je beše bio treći kompanjon Dafiju (najjači lik ikada) i ovoj matoroj Hejlovoj, pa ga je beše Bojd digao u vazduh? I čiji novac sad jure, je l to link iz prošle sezone ili skroz nova priča?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...