Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Meni ovo bila jedna od jacih epizoda. Samo sto je ovo epizoda koja priprema stvari za ubuduce, pa nije atraktivna. A o smeksavnju nema ni govora, ovo je bas bila epizoda o koprcanju. Ne zna se ko se vise mucio, da li Rejlan, da li Bojd. Bojd je sad povratio fokus, najbrijan je do 1 maximuma i krece sa ludijanjem jako do samog kraja™. Za Rejlana nisam bas siguran da li je stvarno prelomio ili nije sta ce sa svojim zivotom.

Link to comment

Raylan se promenio, to se najbolje  vidi u onoj sceni sa Rachel u kancelariji, kad je poceo manhunt za Walkerom.  Starog Raylana bi motkom morali da teraju kuci, novi Raylan je ladno bio u fazonu "Imate hiljade policajaca koji jure Georgea Walkera ulicama grada Chicaga gudurama istocnog KY, koji cu vam jos i ja tu, idem kuci kod zene i cerke".

 

A Boyd jeste resio da ide i da se bori jako i do kraja, tj. do poslednjeg daha Ave Crowther. 

Link to comment

Ovo je klasicna navlakusa kao rolerkoster...uspore ga do maksimuma pa kad krene ludilo u sledecoj epizodi...majko mila...ko prezivi -pricace. malo je bojd bio tetrical u sumi...ali i dalje hoda kao rok-star :)

Link to comment

Kljucni momenat je

ona zamena sarzera.

To je Bojd, to je to. 

 

Sto se Rejlana tice, tu prosto jos nisam siguran. Odjebavao je on i ranije kad su mu prece stvari bile na dnevnom redu, videcemo u kom je filmu. Mislim, svakako da nije isti, ali koliko je drugaciji? 

 

 

Mozda je bre samo hteo 1 sex :D

 

Link to comment

odlicna epizoda, kako se lepo rasplice cela prica. najbolja serija trenutno uvek i zauvek.

 

:D

 

Jebote, ekran ce da eksplodira koliko je Rejlan kul. Cak i daddy issues koje jos uvek ima ga cine jos kuljim. 

 

Inace, sjajno mi je sto je sezona u sustini nabijena oko njih troje i to je to. Bez nekog velikog zapleta ili velike pretnje koja se obrusava spolja. Samo dva druga iz detinjstva koji su u zivot otisli razlicitim putevima, koji su se ovako surovo ukrstili, jedna neodlucna, a ipak jaka zena izmedju njih i Harlan. Sta treba vise kad najjaci adut ove serije i jesu likovi. 

 

"Bullshit" je kljucna rec serije. Sukob izmedju sveta koji kreira i zivi bullshit i coveka koji ne podnosi bullshiting.

Link to comment

Tako se raspliće da znaš da je kraj, a to mi nekako teško pada. :cry:

 

 

:(

 

Jos pet epizoda.

 

Inace, brutalno dobra epizoda. Svaki dijalog je bio perfektan, cak i onaj o jebenom tenisu. :)

Link to comment

plus bonus genije Mike ,,He loves quac'' i ..we should play doubles" 

 

lepo se igraju sa nekim stvarima iz prve sezone, premestanje groblja kao promena onog cuvenog you wont leave Harlan alive, a najjaci momenat jeste upravo prazna supa Arlova, Rejlan koji spaljuje uspomene na matorog bezizrazajno, kakva pisma kakve slike, kakva crna katarza, one big nothing... 

Link to comment

Ne baš, Rejlan je izvalio da je Ejva kompromitovana tek pošto je Bojd uzeo novac. To, a i znao je kako da udari na Bojdovu psihu i da ovaj neće moći da se okane svog novca koji vidi u sefu, i to će ga na kraju verovatno koštati glave. Po meni više nema dileme kako se ovo sve završava...

Link to comment

Pa nije znao, on je otisao kod Bojda da mu kaze da pozuri malo sa tom akcijom, jer se Rejlanu zuri za Majami. I da mu ubaci kosku za nagradu koju Markam daje za bradonju, nadajuci se da ce Bojd da se primi i da ga juri ili makar pomogne u pronalazenju. A to sto je ovaj bas tad bio kod Bojda je cista slucajnost :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...