Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

 

a šta imam ovde u prvoj epizodi, šabana sa šeširom koji u prepunoj kafani u majamiju u kaubojskom obračunu ubija protivnika. tja.

 

 

E jbg, onda slobodno batali sa gledanjem. Mada mi nije jasno kako nekome moze da se ne svidja saban sa sesirom koji u kaubojskom obracunu u prepunoj kafani rokne olosa kojem je dao rok od 24h da napusti grad. Ali dobro, postujem, ima nas raznih :P

Link to comment

fakat nije baš jasno kuda će serija kad se uzme samo taj početak. konkretno scena u Majamiju je mogla da bude i na početku nekog treša sa Donom Džonsonom ili tako nešto. tek kad se pojavi Djui Krou u brdima Kentakija to postaje to :D

Link to comment

fakat nije baš jasno kuda će serija kad se uzme samo taj početak. konkretno scena u Majamiju je mogla da bude i na početku nekog treša sa Donom Džonsonom ili tako nešto. tek kad se pojavi Djui Krou u brdima Kentakija to postaje to :D

Može se tako reći ali posle ovoliko epizoda 1 odličnosti to fino uklopilo.To izgnanstvo iz mia ima svoju svrhu!
Link to comment

Ma nema sanse, prilicno su zastranili s Mcnultyjevim serijskim ubicom, a novinari su svi odreda jednodimenzionalni i nezanimljivi likovi. I dalje je to Zica, je li, ali je ipak daleko od porodice Bennett.

Link to comment

Sta znam, meni je Gus potpuno kul lik. Peta sezona jeste slabija od ostalih, ali i dalje mi je bolja od 99% ostalih serija.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Kad već trolujemo, jedina slaba tačka pete sezone the Wire je copycat ubistvo, sve ostalo je s-a-v-r-š-e-n-o. Kako počinje sezona - the bigger the lie, the more they believe - tako se završava. Odličan završetak serije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...