Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Da, fenomenalan je, i deluje najzajebanije od prikazanih do sada.

 

Vin Dafi u solarijumu :Hail:

 

Ја увек кад видим Бернса који га глуми, увек се искидам јер се сетим да је глумио Кирка швацу. Ова сцена је као украдена из Драгог Џона. :naughty:

mene nervira Semova dikcija, ko da ga mrzi da govori razumljivo. za sad deluje kao matoro puvalo kome su loše namestili veštačke zube, da nas ne plaše njegovom reputacijom ne znam šta bi to bilo tako strašno u vezi sa njim. ni prineti 1 gospodži Margo. al ajde videćemo, rano je još.

Довољан је само један поглед који је упутио Бојду да све ово што си написао падне у воду. Зезнут је баја.

Link to comment

Kao glumac, Sam Elliott ima potencijal da bude najveci i najzajebaniji psihopata u istoriji serije, ali njegov lik (bar za sada) nije dovoljno razradjen da bi on mogao da dostigne potencijal.

Po meni, Mags Bennett i Robert Quarless su (bar u ovom trenutku) za koplje iznad Avery Markhama u nekakvoj hijerarhiji psihopata i negativaca u ovoj seriji.

Link to comment

Pogledah tri u cugu. Odlican je Justified, nevjerovatno emotivan. Scene, dijalozi... ovi poslednja sezona je krenula fenomenalno.

 

 

nikakav srecan kraj ne dolazi u obzir za ovu seriju.

 

Navijam za to. Volio bih da Rejlan ne prezivi ako bi to znacilo da ce se Bojd izvuci. I Vin Dafi naravno. :)

 

 

 

 

A Dillahunt je vec jedno dvadeseti bivsi Deadwoodovac u ovoj seriji, nema jos mnogo vremena i za Ala...

 

 

Zbog tih likova iz Dedvuda jos vise volim Justified. Steta sto nema Ala...

 

 

P.S. Ona milfica bank manager je vrh!

Link to comment

Mr Wiz :lol::Hail:

 

Indeed 

 

 

i74hw9.jpg

 

 

:lol:

 

Mada je i ovo zadovoljstvo 

 

 

54db0cd18d77134d68d3b9be_dickie-justifie

 

 

 

http://www.vanityfair.com/hollywood/2015/02/tv-characters-returned

 

It’s been pretty incredible how often the show has managed to work the incarcerated Dickie back into the show since his stint as a series regular in Season 2. But Jeremy Davies (who won an Emmy in 2012 for his work in Justified) never disappoints and even seemed to be channelling Rust Cohle in this latest appearance.

 

 

:lol:

 

 

Ipak, najdivnije od svega je tema sezone, koju nam je Rejlan saopstio

 

 

 

 

"But if he's acting like one of them old West black hats forcing homesteaders off their land... that ain't gonna stand."

 

Once-Upon-a-Time-in-the-West-5483_8.jpg

 

 

 

:Hail: 

 

Ova sezona se bas lepo uoblicuje za sada. Jednostavna prica, lokalna skroz, njihove licne istorije i istorija cele zajednici vise im nad glavama, teret su na nejakim plecima. 1 divota  ^_^

Link to comment

Mr Wiz  :Hail: Dickie  :Hail:

 

Imam teoriju za kraj serije:

 

 

 

- Bojd upucava matorog Montgomerija

- Rejlan upucava bradonju

- Chu Chu se sam slucajno upucava

- Ava upucava Ketrin

- Rejlan upucava Bojda

- Ava upucava Rejlana

- Vin Dafi upucava Avu

- Vin Dafi pobedio

 

 

Link to comment

 

 

 

 

 

- Bojd upucava matorog Montgomerija

- Rejlan upucava bradonju

- Chu Chu se sam slucajno upucava

- Ava upucava Ketrin

- Rejlan upucava Bojda

- Ava upucava Rejlana

- Vin Dafi upucava Avu

- Vin Dafi pobedio

 

 

 

 

 

Zvuči sjajno. :D

Link to comment

Posle odgledane EP3, moram delimicno da revidiram svoj stav o Avery Markham liku.  U prve 2 episode mi je izgledao nekako neubedljivo, ali u 3. je poceo da se penje na skali negativca/psihopate, i ako ovako nastavi ima realne sanse da zajebe Quarlessa, mozda cak i Mags Bennet.

 

Mada ozbiljno mislim da bi bio 1 gotivan dogadjaj da je onaj "apple pie" bio otrovan i da je Loretta uspela da odbrani Harlan Co. sa 2 8oz  wide mouth mason jars i nekoliko deci moonshine :D   Sta bi bilo posle, ne znam, ali bi takva neka scena bila bas do jaja.

Link to comment

Posle odgledane EP3, moram delimicno da revidiram svoj stav o Avery Markham liku.  U prve 2 episode mi je izgledao nekako neubedljivo, ali u 3. je poceo da se penje na skali negativca/psihopate, i ako ovako nastavi ima realne sanse da zajebe Quarlessa, mozda cak i Mags Bennet.

 

Mada ozbiljno mislim da bi bio 1 gotivan dogadjaj da je onaj "apple pie" bio otrovan i da je Loretta uspela da odbrani Harlan Co. sa 2 8oz  wide mouth mason jars i nekoliko deci moonshine :D   Sta bi bilo posle, ne znam, ali bi takva neka scena bila bas do jaja.

Рекох ти ја.  -_-

Link to comment

Posle odgledane EP3, moram delimicno da revidiram svoj stav o Avery Markham liku.  U prve 2 episode mi je izgledao nekako neubedljivo, ali u 3. je poceo da se penje na skali negativca/psihopate, i ako ovako nastavi ima realne sanse da zajebe Quarlessa, mozda cak i Mags Bennet.

 

Mada ozbiljno mislim da bi bio 1 gotivan dogadjaj da je onaj "apple pie" bio otrovan i da je Loretta uspela da odbrani Harlan Co. sa 2 8oz  wide mouth mason jars i nekoliko deci moonshine :D   Sta bi bilo posle, ne znam, ali bi takva neka scena bila bas do jaja.

 

kad god vidim averija pomislim da ce da mu ispadne proteza :)

 

mislim da je mags bila najveca zloca od svih njih :D

Edited by mustang
Link to comment

Лудачка епизода. Кад се Виз у Богу представи[emoji1]. Змија је Авери само таква. Мала Лорета обећава™.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...