Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Nije valjda da ste toliki amateri da niste jos pogledali epizodu?

Odlicno otvaranje sezone. 

Tim je totalno potcjenjen lik, a najveci je car :D

Link to comment

Ja još nisam pogledao, ali me zainteresovalo ono što je Sladž ostavio na prošloj strani - kako ni producenti još uvek ne znaju završetak serije. 

 

Bilo to foliranje ili ne, šta vi mislite kako će se završiti? Meni je taj Bojd-Rejlan odnos fenomenalan kroz seriju, dva deteta odrasla u istom sranju izrasli u karakterno maltene iste ljude, besni na svet i familiju, samo su se zatekli sa različitih strana zakona. Sa te strane imamo 4 moguća konačna ishoda:

 

1) obojica preživlavaju

2) Rejlan umire, Bojd živi

3) Bojd umire, Rejlan živi

4) obojica umiru

 

Meni se trenutno samo opcija 2 čini kao nemogućom, opcija 3 mi je nekako najlogičnija, a mislim da bi 4ka mogla da bude epohalan završetak za pamćenje.

Link to comment

Ni ja nisam jos pogledao, cekam da se stvore odredjeni uslovi. 

 

Sto se mene tice, Rejlan mora da prezivi (i ode iz Harlana). Jedina varijanta u kojoj on gine, a da mi nece smetati, jeste da i njega i Bojda kokne Eva. Ali i za to moraju dobrano da se pomuce da bi mi bilo prihvatljivo. 

 

Inace, vise navijam za opciju da Rejlan prezivi, a Bojd zagine (ne mora Rejlan da mu presudi, moze i Eva, ne bunim se), mada mi je prihvatljiva i varijanta da obojica prezive (u tom slucaju Bojd moze i da se izmiri sa Evom i da budu neki Boni i Klajd, uz Rejlanov blagoslov, dok oni odlaze kolima u zalazak sunca, Rejlan stavlja sesir na glavu, dok mu se kravata vijori na vetru; a moze Eva i da ih zajebe obojicu, svejedno). 

Link to comment

Rejlan mora da preživi jer je greota da onakva  faca ode 6 feet under. Bojd more da rikne, a Ava sa njim takođe...

 

Ja ću čekam sve, tek sam počeo sa Hanibalom, a čekaju newsroom kao i Arested Development season 4

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Rejlan dolazi na Artovo mesto.

 

Ostaće neki nagoveštaj ko bi vrlo izvesno mogao da mu dođe glave nakon okončanja serije. Da bi sve bilo u duhu onog da nemereš otić iz Harlana živ.

Link to comment

Raylan i Ava zive, Boyd i neko iz dvojca Tim/Rachel umiru.

I ja isto to mislim. Mada bi, s obzirom da sam mekog srca, najvise volio da svi prezive i da Raylan i Boyd nekako [p]ostanou prijatelji :D

Link to comment

Pa da, meni je ta pesma konstantno u glavi, zato i mislim da bi obojica mogli da zaginu.

 

 

Ja ću čekam sve, tek sam počeo sa Hanibalom, a čekaju newsroom kao i Arested Development season 4

 

Nažalost, teško razočarenje je bio 4ti AD, ne očekuj puno.

Link to comment

Dobar je početak sezone, baš su mi nedostajali. Došlo mi da se izljubim sa monitorom, ali sam ga na kraju samo zagrlio.

Misliće neko da sam počeo da šmrčem koks, ali moram da primetim da je i ovo bilo sporo i malko trapavo, ali nema veze.

 

I nisam prezadovoljan izborom psiho negativca za ovu sezonu. Doduše u minut i po koliko provede na ekranu nije ništa loše radio i nismo ni videli da li je negativac i da li će da se zadržava, ali...sve je jasno po izboru glumca.

 

1rcim0.jpg

 

Nažalost, teško razočarenje je bio 4ti AD, ne očekuj puno.

 

Ne slažem se uopšte. 4. AD je fenomenalan samo mu treba vremena da se uhoda zbog formata.

Link to comment

Sto, sta fali Dillahuntu? Meni je on bas kul lik [osim ako ne mislis da je lagano pogoditi kakva ce mu biti uloga, onda da, prilicno predvidljivo - mada meni ne smeta jer ga volim gleda]

Link to comment

Sto, sta fali Dillahuntu? Meni je on bas kul lik [osim ako ne mislis da je lagano pogoditi kakva ce mu biti uloga, onda da, prilicno predvidljivo - mada meni ne smeta jer ga volim gleda]

 

Pa to, odmah znamo da je psiho negativac. A nisam prezadovoljan, jer su obično do sad iskopavali glumce koji se nisu proslavljali u takvim ulogama.

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...