Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

:(

 

edit

mrka kapa od tog posla kad im treba 1/3 sezone da pokažu da to nešto vredi. top serije to stave do znanja u prvoj epizodi, a posle samo doziraju. pod top serijama držim sopranove, bb, true detective, brdwlk empr, lost, i one dance forbrydelsen ili kako već.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

boardwalk :isuse:

 

to je za klasu ispod. nijedna od nabrojanih serija mi nije legla kao recimo druga sezona justifieda.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ma kod novijih serija je maltene pravilo da je prva sezona osetno slabija od ostalih i da tek posle krene ono pravo.

 

Mada ja ne znam šta vi svi halucinirate za Justified, to je meni od početka mamojeb.

Link to comment

Ma kod novijih serija je maltene pravilo da je prva sezona osetno slabija od ostalih i da tek posle krene ono pravo.

 

 

Osim kod OITNB, gde je prva sezona imala odličan razvoj, a druga je šmirantska, bez simpa hipsterskog humora (kao što su fore sa razglasom u zatvoru), ali zato sa curom čiji temperament ne možeš da uhvatiš ni za glavu ni za rep. Plus rat iritantnih baba. Jedva sam završio.

Link to comment

ne znam koje serije potpadaju pod novije, pošto tu produkciju ne pratim baš redovito. meni je domaći zadatak bio prva epizoda brdwlk empr-a, mada ni tu nisam izdržao do cele treće sezone. ali ta prva epizoda je prosto matrica kako bi serije trebalo da se rade(ne nužno svi žanrovi, humorističke npr.) i kako se velike produkcije odnose prema projektu™. ali to je predpostavljam više do skorcezea. ili sporanovi, ili lost, ili true detective.

a šta imam ovde u prvoj epizodi, šabana sa šeširom koji u prepunoj kafani u majamiju u kaubojskom obračunu ubija protivnika. tja.

 

odgledaću i tu drugu sezonu u koju se, vidim, velika većina kune. a do tad će valjda da se nakupi malo homeland-a.

:P

Link to comment

Od druge sezone Justified mislim da jedino za The Wire mogu da kazem da je ono, bash bolji. Potpuni spektakl. 

+1

 

Benet familija  :Hail:

 

Simoviću, predlažem da praviš horizontalna internet istraživanja kako budeš napredovao sa praćenjem serije. Istorija rudnika u Harlan okrugu, štrajkovi rudara pre svega - sve su to stvari koje treba ispratiti i koje pojačavaju utisak. Recimo, kada Rejlan kaže "Bojd i ja smo kopali ugalj zajedno", to dosta jači utisak ostavlja ako se posluša You'll never leave Harlan alive u izvođenju, recimo, unuke rudara koji je prerano skončao od crnih pluća.

 

A posle kada Bojd još intenzivnije krene sa svojim "I merely made an observation about its combustibility" ludorijama, to bi trebalo baš dobro da te vozi.  

 

Serija je sjajna. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...