Jump to content
IGNORED

Ruska, sarma, pečenje i "milion"


Аврам Гојић

Recommended Posts

Paulaner i smoki. I neki praline. A novu godinu sam dočekao nnapolju. Kao da je 97 godinaбај тапаток
Sta si po zadatku otvarao most sa onom dvojicom?
Link to comment

haha kakvo sam sranje od patke ispekao sinoc. sreca da sam je nosio u goste kao pot luck doprinos pa sam mogao da jedem nesto drugo.jbte, uz pomoc koje magije se pece patka kad joj ni 4 sata nije dosta.

Link to comment
haha kakvo sam sranje od patke ispekao sinoc. sreca da sam je nosio u goste kao pot luck doprinos pa sam mogao da jedem nesto drugo.jbte, uz pomoc koje magije se pece patka kad joj ni 4 sata nije dosta.
Sto, sta nije valjalo?I mi smo pekli patku, i bila je OK. Mada ja mislim da je patka prilicno njesra kao ptica, nije cudo da je Francuzi jedu s pomorandzom.
Link to comment
haha kakvo sam sranje od patke ispekao sinoc. sreca da sam je nosio u goste kao pot luck doprinos pa sam mogao da jedem nesto drugo.jbte, uz pomoc koje magije se pece patka kad joj ni 4 sata nije dosta.
3,5h da opći jež s ježom. Moje tradicionalno novogodišnje mesište. Ove godine se odlučili za veće životinje.A dogodila mi se ista stvar s kolačima. Kad sam došo kući probam jedan, nije dobar. Zvao ljude da ih upozorim da ne jedu. Razvalio se od ždranja, janjetina, prasetina (2 praseta, 1 srpsko, 1 domaće), najbolja sarma u univerzumu, ruska i rezanci s makom. Hajlajt bio odlazak na novogodišnju vatrometinu. U 23:20 odlučeno da se ne ide, u 23:50 se oblačili kaputi. Stigli minutu nakon posljednje rahejtle. Srećom imali 2 vreće svojih, pa užgali.
ja mislim da je patka prilicno njesra kao ptica, nije cudo da je Francuzi jedu s pomorandzom.
E nesretniče. A Francuzi je jedu s koječime.
Link to comment

sve mi ispalo kao što sam planirao ali me otežano gutanje zbog prehlade onemogućilo da uživam u jelu čitavo veče.uspavao pored bebe i pre nove godine. žena me budila da me dočeka.pc310126.jpguz 'ticu prasicu, pio sam neki francuski merlo koji mi prijao samo tako.ali grlo je pokvarilo sve :(psstolnjak se izgužvao a nismo stigli da ga prepeglamo zbog deteta :Dedit:@alfons: bravo!edit2:kakva nepismenos' :isuse:

uspavao pored bebe i pre nove godine. žena me budila da me dočeka.
uspavao se pored bebe a žena me budila da mi čestita. Edited by garcia
Link to comment
haha kakvo sam sranje od patke ispekao sinoc. sreca da sam je nosio u goste kao pot luck doprinos pa sam mogao da jedem nesto drugo.jbte, uz pomoc koje magije se pece patka kad joj ni 4 sata nije dosta.
uvalili ti neku matoru.lično sam se uverila pre par godina da se neke patke ne daju ispeći. pravila sam pekinšku patku po više puta uspešno isprobanom receptu. bila je kao od tvrde gume. ni komšijin doberman nije mogao da je pregrize.ćurka u salamuri uspela, ali nije bila dovoljno slana. rastvor trebalo da bude koncentrovaniji ili je trebalo da u njemu boravi duže. sada bih umela.
Link to comment

mama objasnila čorbu, rusku salatu isto, sarmu ću tek sada da probam, plećka iz salamure se prilično raspala al je ukusna, rebra su njami, salata mimoza by nisam jaova tašta je sup dupa, čoko kolač by nisam ja me je bacio u želju da se ne mrdam više nigde posle već samo da pijem i milujem stomak :wacko: al kako je ženama održao čas pravljenja kolača :rolf:

376167_350903928270141_100000516105432_1477860_1370894771_n.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...