Jump to content
IGNORED

Ruska, sarma, pečenje i "milion"


Аврам Гојић

Recommended Posts

hvala za info za cicoke, ja to do sad spazila nisam. ako moze jos jedna pomoc gde se moze naci melasa? hocu da pravim gingerbread kolacice.
uznes Muscovado secer, sipas u vodu do zasicenja i grejes, ne sme da kljuca, kad se sve lepo istopi moze u zatvorenoj flasi da stoji godinama, ja jos imam od pre par godina i nista mu ne fali, i ima fenomenalan smekwub.gifmuscovado je mogao da se nadje u merkatoru..
Link to comment
uznes Muscovado secer, sipas u vodu do zasicenja i grejes, ne sme da kljuca, kad se sve lepo istopi moze u zatvorenoj flasi da stoji godinama, ja jos imam od pre par godina i nista mu ne fali, i ima fenomenalan smekwub.gifmuscovado je mogao da se nadje u merkatoru..
muscovado: uvek ima u Veru nekoliko vrsta. ima i onaj koji toliko vuce na kafu da mu kafa ni ne trebanego imam problem, kolege: ja bih pio veceras, ali cu sutra biti u slaboj kondiciji za pijenje. sta da radim?
Link to comment

šnenokle ili rožada? ili ništa? ionako ne volim slatkiše a i za ovo bih morala da zamolim mamu - koja bi jedva dočekala a kojoj samo neke teške torte padaju na pamet što su kod nje inače svakodnevna pojava, ništa spec za ng.

Link to comment
Večeras par piva i sprava light, sutra zalet od podne...
:lol: koji si ti car, moram da si dopisem na novogodisnju rezoluciju da me vodis na pecanje na neko zajebano mesto, mozda konacno nesto i ufatim.
Link to comment
:lol: koji si ti car, moram da si dopisem na novogodisnju rezoluciju da me vodis na pecanje na neko zajebano mesto, mozda konacno nesto i ufatim.
:D willkommen Čekamo proleće...
Link to comment

Da, da, marinizacija u toku... Kaže Šicko: "ličite, samo on (Dabović) ima naočare" :DEdip: i ti si se Vaso interesovao za pecanje onomad?

Edited by historian
Link to comment
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...