Jump to content
IGNORED

Ruska, sarma, pečenje i "milion"


Аврам Гојић

Recommended Posts

Svaka mu dala čast kad ih ovako podučava! :Hail: Kod mene napravljena ona američka pita, ali pošto nisam bio kući u kasne večernje sate i za sam doček, jede se tek danas.Nije uopšte ispala loše, bogata jabukama i cimetom, samo je mogla još malo da se peče ne bi li se fil bolje stopio.edit: Ćurka takođe dobro ispala, bila sočna i lepo ispečena ali ne mojom zaslugom, na kraju ipak nisam učestvovao u tome.

Edited by mr@ki
Link to comment
jbt ubi me ova ruska. ali necu odustati, ko homer sa onim sendvicom
a keva nikad bolju nije napravila. sta je uradila, ne znam... tj. znam, nisam je ja pravila, nego ona... ubola je tacnu razmeru svega.i sad kidisem na rusku svaki put kad otvorim frizider. a ima jos nekih djakonija... al dzaba. :/
Link to comment
a ja nikad bolju nisam napravila. sta li sam uradila, ne znam... tj. znam, nije je mama pravila, nego ja... ubola sam tacnu razmeru svega.i sad keva kidise na rusku svaki put kad otvori frizider. a ima jos nekih djakonija... al dzaba. :/kuvarica sam, kidam
Link to comment

praznicni duh je iscezao u izmaglici alkoholnog isparenja i divljeg seksa u wc-u sa koleginicom nakon koktela kojeg je moja korporacija uprilicila 31.12.2011 u 13.00h. nakon toga sam proveo 2h u teretani, pa na posao sve do sada. mora se tako, pomislice da sam nesposoban pa me ustreliti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...