Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

Wtf?Niko (EZTV, Demonoid, ISOhunt...) nema ništa osim regularnih 01x01, 01x02, 01x03 epizoda...
Ma, epizode sa drugom scenografijom i kostimima. Odgledao sam i to, odabrali su bolji dekor.
Link to comment

Meni se baš svidelo :)Dobro su rešili faux-cliffhanger dilemu o kojoj sam ranije pisao, rekli u prologu da je mrtav umesto na kraju epizode. Elegantno.Moriarty mi se po prvi put dopao, bio je dosta uverljiv kao mali psihopata za razliku od prethodnih epizoda. Ne znam u čemu je razlika. Čak mu ni way out nije delovao glupav kao što bih pretpostavio.Bilo mi je glupo samo...

... ono sa magičnim kodom koji otvara sva vrata. Sherlock bi morao da bude apsolutni informatički iliterata da poveruje u to makar i na sekund. Ej, odsvirao mu je u binarnom kodu nešto od, koliko, dva bajta? I to je supertajna šifra koja važi za sve sigurnusne sisteme na svetu? Daj, pa ni Watson to ne bi progutao!Nadam se da neće posegnuti za tako nekim egzotično idiotskim rešenjem kad budu otkrili kako je preživeo pad. Biće valjda nešto jednostavno, u stilu napravila mu je Molly (:wub:) nekakvu masku i posle lažno identifikovala Mortijev leš kao njegov.

Link to comment

Vidi se ako obratiš pažnju...

... skočio je u kamion pun đubreta (ili nekih kesa), vidi se kamion kako odlazi u dve tri scene...

Edited by historian
Link to comment

Odlicna poslednja epizoda. Cak je i Morijati koji mi je bio najveca mana u prvoj sezoni ovde bio dobar. Nekako mi se cini da se u drugoj sezoni mnogo vise oseca razlika izmedju epizoda.E da i kudos za gomilu sitnih detalja u trecoj epizodi.Sad ostaje samo da se ceka godinu dana do naredne sezone :(

Link to comment

Holy shit, opasna epizoda, najbolja od svih sest! Morijarti mi se bas svideo, za razliku od poslednje epizode prve sezone. Nije im trebao poslednji kadar, mogli su komotno i bez toga, mislim da bi sve bilo jasno, bez problema. Ali iskoristi li su sve elemete, alal im ovaj put!

Link to comment
Vidi se ako obratiš pažnju...

... skočio je u kamion pun đubreta (ili nekih kesa), vidi se kamion kako odlazi u dve tri scene...

koga ne zanima bilo sta o padu, neka ne citamoli sve sredila..

uz pomoc homeless network ljudi. posto je patoloskinja, nasla je odgovarajuci les(mozda i morijartijev, sa serlokovom maskom koju je on nosio kad je kidnapovao dete), biciklista je verovatno poprskao dzona onom drogom, da ne bi mogao da obrati paznju na detalje...

Link to comment

E pa sad, mnogo je da i biciklista bude in on it, i da opet ubacuju magične droge.

Ni homeless network nije potrebno upetljavati. Sasvim je dovoljno da je Molly našminkala neki deseti leš i posle ga lažno identifikovala. Naravno, ovo što historian kaže sa kamionom ima smisla, nisam to primetio.

Ali i dalje škrgućem zubima od pomisli na magični binarni kod za otvaranje svih vrata, "odsviran" na naslonu stolice <_<

Link to comment
E pa sad, mnogo je da i biciklista bude in on it, i da opet ubacuju magične droge.

Ni homeless network nije potrebno upetljavati. Sasvim je dovoljno da je Molly našminkala neki deseti leš i posle ga lažno identifikovala. Naravno, ovo što historian kaže sa kamionom ima smisla, nisam to primetio.

Ali i dalje škrgućem zubima od pomisli na magični binarni kod za otvaranje svih vrata, "odsviran" na naslonu stolice <_<

serlok je uskocio u kamion. a homeless zato sto kada dzon izlazi iz kola na ulici nema nikoga, a kada serlok skace odjednom se pojavljuje i biciklista i gomila koja ga sprecava da brze pridje... to sto svi ti ljudi izgledaju normalno, a ne kao klosusi, lako se objasnjava cinjenicom da ih je serlok sve "opremio"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...