Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

Jel' opet treća epizoda poslednaj u "sezoni"?Kako li misle da Reichenbach Falls završe sa mrtvim Sherlockom...? A ako odmah pokažu da je preživeo, tek onda nema smisla.

Link to comment
  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

Samo tri epizode i ove sezone.Svi znamo da je Holmes preživeo Reichenbach Falls, tako da, što se mene tiče, mogu slobodno da nam ga pokažu kako veselo putuje oko sveta :D Mada, mogu da se drže i priče, pa da završe tužnom sahranom i Watsonom u suzama :D

Link to comment
Pa to, morali bi da se drže priče... a u tom slučaju kako da najave sledeću sezonu? Watson: Totalna Osveta?
zašto bi ikako najavljijvali sledeću sezonu ? Kao, ima neko ko gleda Holmesa a ne zna da je ovaj preživeo ?*očigledno je da koncept nije u prepričavanju Doylovih romana, nego u adaptaciji istih. Tako da ja jedva čekam da vidim šta su smislili, iako znam šta će se desiti.* ako može jedan sitan offtopic - epizoda kada se Jeremy Brett vraća "iz mrtvih" mi je verovatno najomiljenija epizoda iz tog serijala o Holmesu.
Link to comment
zašto bi ikako najavljijvali sledeću sezonu ? Kao, ima neko ko gleda Holmesa a ne zna da je ovaj preživeo ?
Pa da je najaviš nekako - moraš. A serija se zove po njemu. Čim kažeš "Sherlock will be back tog i tog datuma only on BBC 1", ubio si svaki cliffhanger u korenu. Zato mi deluje kao da tog cliffhangera neće ni biti.To što svi znamo da će preživeti nije argument za cliffhanger, naprotiv. Ako svi znaju, onda je bespredmetno budžiti neki suspense.
Link to comment

odlican je Sherlock, ali odlican!mnogo mi se dopao detalj sa kapom u prvoj epizodi druge sezone, vrhunski :) a i The Hound of the Baskervilles je bio i ostao najmracnija Holmesova epizoda, i to je finoca prava. :) jel treca poslednja u drugom serijalu? recite mi da nije! lazite me ako morate!!!

Link to comment
odlican je Sherlock, ali odlican!mnogo mi se dopao detalj sa kapom u prvoj epizodi druge sezone, vrhunski :) a i The Hound of the Baskervilles je bio i ostao najmracnija Holmesova epizoda, i to je finoca prava. :) jel treca poslednja u drugom serijalu? recite mi da nije! lazite me ako morate!!!
nije. ima jos.samo sto je sledeca epizoda tek za godinu dana.
Link to comment

Nego sad tek primetim na Addictedu: Sherlock, 2 seasons, 8 episodes :blink: pa onda u sezoni 1: Sherlock (2010) - 01x00 - 4 Years, 6 Months, 2 Days i Sherlock (2010) - 01x04 - Unlocking SherlockWtf?Niko (EZTV, Demonoid, ISOhunt...) nema ništa osim regularnih 01x01, 01x02, 01x03 epizoda...

Link to comment
Nego sad tek primetim na Addictedu: Sherlock, 2 seasons, 8 episodes :blink: pa onda u sezoni 1: Sherlock (2010) - 01x00 - 4 Years, 6 Months, 2 Days i Sherlock (2010) - 01x04 - Unlocking SherlockWtf?Niko (EZTV, Demonoid, ISOhunt...) nema ništa osim regularnih 01x01, 01x02, 01x03 epizoda...
Pa biće onda da se na misterioznom sajtu pojavila epizoda samo za potpuno posvećene, o kojoj niko ništa ne zna. :)(ili pitaš gospodina Gugla, pa ti on lepo kaže da je Unlocking bonus sa DVD-ja prve sezone... :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...