Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Knin u NS - odlična jagnjetina, sama krtina - 2 rakije, kilo jage, 3 salate i bela vesalica, orasnice, voda, kafe i 2 valjevska točena - 5.370 rsd. Usluga na nivou, čisto i kulturno.

Odlična jaga al da je kulturno baš i nije
Link to comment

ne deluje bas ni najeftinije bar po ovim nasim juznijim standardima gde je kilo jage 1700, rakije max 200, orasnice 100-120 komad, kafa 120, salate 150-250 itd.

Pa i ovde ti je tako sa cenama. Jaga je 1800, kafa 90, ostalo redovne cene. Jbg nakupi se na nas trojicu.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

bem li ga, mozda, nikad nisam u drustvu jedne osobe prebacio 3500 na ledinama ili kod stefana (tamo jos jeftinije). za mene samog bude stefan hiljadarka ili tu negde.

Pa kod stefana si najebo ako naručiš salatu ili pivo, izađe salata pola kile jage, a pivo četvrt kile

Znači čisto meso, eventualno rakija ako nećeš da najebeš. to me kod njih najviše i nervira. Ilišto zaporak naplaćuju 350 kinte, niskusnima...

Link to comment

IMG_2144.jpg

 

Verovatno je pomenuto ranije, Vinarija Kovacevic u Irigu. Ja bio danas prvi put, bas dobro mesto i dobra hrana, a vino mi je bilo manje bitno ali bio je neki dobar sardone. Hasao kao neku salatu koja zapravo i nije samo salata nego nesto sa telecim i curecim dimljenim mesom, ma fantazija. Posle neke fensi kolace koji su nista manje dobri. Cene ok, usluga na nivou a ima i papagaj koji je veliki car, lud kao struja.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Dobar je Kovačević, skontao je da mu se ne isplati da svaki čas prazni septičku pa će sprovesti kanalizaciju dole u potok, kako i dolikuje tradicionalnom iriškom vinaru (ili belegiškom, zaboravio sam odakle je). Al nije on kriv, kriv je onaj ko je njemu i sličnima omogućio da grade te monumente gde im mesto nije.

 

Doktore, imaš preko puta kod Smilje Avramov bazen, šta ćeš više.

Link to comment

Mesto je malo izvikano,vikendom u donjoj sali cesto budu neki seminari,treninzi sta vec, pa je guzva.Na ulazu mogu da se kupe sva njegova vina  ali su cene skoro pa kao u radnjama a u selu u kuci nece da prodaju,kao nemaju fiskalnu..tja

Link to comment
  • 1 month later...

Ša je bilo, zamro topik?

 

Potrebna preporuka za dobru jagu u Novoj Varoši ili okolini, može negde i na putu do Nove Varoši, npr. oko Zlatarskog jezera. Hvala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...