Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

i ja moram da priznam da i meni to zvuci sasma ok :blush:  jedino mi ne lici na neki specijalitet, ali mi ok bas za meze... otprilike slicno sam i ja nekad vrlo cesto veceravala, tost, beli luk, maslinovo, soli, i starog sira. to mi bilo bas extra...uz vince milina. e, sad sto se to zove salata i sto mi ne lici na nesto vizuelno dopadljivo i sto nije bogznakako nutritivno korisno, to je druga prica....:-)

Link to comment

:D  aman bre drugari...

 

pa volim i ja tosta sa blukom i scmuljem, volim i bruskete i leba i masti

 

ama ovo je grozno, trust me, pogotovo da se jede uz roštilj i meze, uz sve one divne meke pogače, proje, pite ili tostove ako baš hoćete. to sjtvarno običan zejtin, loša paprika, stari, loše prepečeni leba i fakin vegeta

 

a ono, rene, i ja volim posle sedam pivkana, to je fakat :lol: šta sam ja sve pijan poj'o...

 

 

 

Pa ok ljuta aleva, ali fakin vegeta?

Nego bre, banatjanine, pitah te za Niš, jesi bio, gde si bio?

 

nisam na kraju otišao

Edited by banatjanin
Link to comment

Ovo o čemu pričate se u renomiranim™ roštilj mestima tipa Mita sa Vidikovca zove peci pec  :lolol:. Najbolje je kada se pozove uz, pazi sad, tekućinu od ljutih paprika (sirće, beli luk, još ulja, peršun, šta sve još). Znači, ne zovete paprike nego umočiću fazon. Dok ne stigne roštilj.

Link to comment

Ja sve vreme pričam za zlatibor. O jebote. Na kopu mi je najbolje na stazama. Ne ovo u podnožju nego koliba. Mislim ono gužva je i skupo je al jbga ti si advokat. Dal ima ona vučja staza npr. Ovo dole je užas jer si prinuđen da gledaš zeku milionera ili tako nekog čobosa kako lajfstajluje. Na kopu realno ne moš pobeć otoga. Koja smo selendra od zemlje sunce ti zubato jebem.

Link to comment

A vidim pomogli ste mi sa klopom na Kopaoniku :mad:

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

kljunac - to ti je ispod dole, oko 20 km od konaka, prolaziš tuda. kao neka etno kuća, uvek tamo kupujem kajmak i vrganje. pečenje vrlo dobro, pogače, proje, te zajebancije. roštilj onako.

 

taj salaš na kom si bio je gore jedini po meni pristojan, a da nije baš dranja kože

 

proveri u kamelotu (konaci, na 20 metara od salaša) ima li rebaraca, bila su dobra... i to je to.

Edited by banatjanin
Link to comment
  • 3 weeks later...

Vranje?

 

Za dobru corbu i rostilj

 

Hitno mi treba info

Dok se ne javi neko ko ima noviji info, aleksandrija za rostilj, kod bake na rucak za corbe i kuvana jela, mada i kod njih ima dobrih pljeskavica. Ove druge treba prekontrolisati sto se tice racuna, znaju da dopisu kojesta...

Link to comment

Hvala Arame, ama kasno...

 

U Kod bake na ručku smo bili prošli put i veoma nam se nije dopalo

 

Ovog puta otišli u Gradsku meanu... teleća presoljena sa žilavim mesom i previše graška, mleveno roštilj meso sa sojom (jbt, jug...) opet preslano, raznjići u slanini ok - ali to ne bi mogao da zajebe ni trenirani majmun, salate skromne, pola nema, ljuta pečena paprika prekisela, konobar zbunjeni mladac koji je pola doneo pogrešno, posle drugog podsećanja odustao sam od prebranca.

 

Rakija šljiva neka domaća džibrana, odlična kao anestetik. Spališ jezik i posle sve klizi. Generalno štrokavo, toalet zapišan i nema tople vode (što je na ovu zimu užas), sto pun mrva i fleka, neki grozno sivi (kao etno) stolnjaci... cene vrlo niske

 

Neću odustati, mora da u Vranju ima nečega dobrog...

Edited by banatjanin
Link to comment

Probaj tu aleksandriju sledeci put, cistoca im nije bas na visokom nivou (klonje, ne kuhinje), ali meso je bilo spektakularno...

Zao mi je ako je kod bake tako propalo, mada lopovi kelneri su uvek dobar pokazatelj gde idu stvari.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...