Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Treba mi preporuka za NS, domaca kuhinja, od supe pa na dalje.

Bio sam dosta puta na klopi u NS u Plavoj frajli(kod Spensa), Sokacetu i sl. pa bi opet nesto slicno.

Moze i okolina NS salas tipa Stojisic(bio 3 puta)...

Prastajte sto ne koristim pretragu kucam sa telefona

Hvala

domino, stevana mokranjca 7. old skul as it gets.

Link to comment

Pa jedino mi Travica na pameti u nsu.

Overiće se i Merak, hvala, al prvo janjetina

mozda prvo da nadjes tel od Vrela,da rezervises kilo-dva, pogotovo ako ides za vikend, oce cesto da nema jagnjetine vec samo prasetine

Link to comment

Vidi ovo moje od maja 2015. kapiram da se nije mnogo promenilo. ne znam da li rade nedeljom.

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=165&p=3045990

Nedelja popodne, Lepenska ribica zamandaljena sa resetkama iako pise da leti radi svaki dan do 24 h. Presli preko puta u Carobnu ribicu ali se gospoji nije svideo nesto ambijent pa nismo eksperimentisali i uzeli 2 pice, 4 stagione i calzonu. Skroz ok, usluga korektna, cak su nam i spakovali za poneti sto nismo pojeli.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Od Arandjelovca ka Lazarevcu, posle par kilometara, stoji kafana 'Mali hrast'.

Prethodnih nedelja sam slušao hvalospeve o svinjskom pečenju, a juče se uverio, pa rekoh da podelim.

 

Ambijent neugledan, klasičan kafanski, nema ni supa ni čorba, od jela ima samo pečenje, od slatkog samo palačinke.

Pečenje je fantastično, stiže bez kostiju, i bukvalno SVE se pojede.

3.5 kg + 9 kupus salata + domaći hleb + par rakija + 9 piva + 10ak kafa + 5-6 sokova +7 palačinki cca 10ak hiljada.

 

Kome nije teško da se cima do MB-a, topla preporuka da produži još malo, neće se zajebati.

 

PS

Ima samo svinjetina.

 

Prolazio pored Aranđelovca i setih se ovog tvog posta. Dakle, pork roast reinvention. Ne verujem kol'ko dobro. Fala na preporuci...

Link to comment

kojim putem da idem do te rajske krmatne kad se sa severa zapucam za sokobanju jel da se s obilaznice spičim za lazarevac ili posle begaljičkog brda preko mladenovca pa posle za raču hint nije mi stalo do brzine nego do ogibljenja i branika :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...