Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Ta Soko Banja je teska rupetina.

 

možda ali su kuće jeftine do jaja naročito u okolini a do sledeće godine moram da se preko leta dislociram na neko brdo s jezerom u blizini pa mi se ovo učinilo kao najextrija lokacija no svejedno idem u osmatranje sledeći ili onaj tamo vikend pa da overim mali hrast

 

ima li neko odogovor na pitanje ili ćemo da radimo ono što ne volim da trolujemo temu :fantom:

Link to comment

u bor nikad više ali to nije pitanje nego koji put je manje grđi :fantom:

 

kojim putem da idem do te rajske krmatne kad se sa severa zapucam za sokobanju jel da se s obilaznice spičim za lazarevac ili posle begaljičkog brda preko mladenovca pa posle za raču hint nije mi stalo do brzine nego do ogibljenja i branika

Link to comment

možda ali su kuće jeftine do jaja naročito u okolini a do sledeće godine moram da se preko leta dislociram na neko brdo s jezerom u blizini pa mi se ovo učinilo kao najextrija lokacija no svejedno idem u osmatranje sledeći ili onaj tamo vikend pa da overim mali hrast

 

ima li neko odogovor na pitanje ili ćemo da radimo ono što ne volim da trolujemo temu :fantom:

 

Dođi kod mene, Hello, taman možemo da organizujemo simpozijum kućevlasnika, zemljoposednika i uspešnih privrednika.  :fantom:

 

422940_3108193259078_1141106899_n.jpg?oh

Link to comment

Dođi kod mene, Hello, taman možemo da organizujemo simpozijum kućevlasnika, zemljoposednika i uspešnih privrednika. :fantom:

 

422940_3108193259078_1141106899_n.jpg?oh

Uhhh koliko mi nedostaje taj deo CG. Kao klinca su me ovi moji bjelopoljci sa ćaletove strane vodali po svim tim jezerima... Ideš šuma šuma a onda zviz jezero ti iskoči ispred tebe...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Knin u NS - odlična jagnjetina, sama krtina - 2 rakije, kilo jage, 3 salate i bela vesalica, orasnice, voda, kafe i 2 valjevska točena - 5.370 rsd. Usluga na nivou, čisto i kulturno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...