Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

idi begaj, kafana lovac sa, sa, wait, wait, lovačkim specijalitetima, nečuveno!!tebi od silnog učenja, treba predah evilsmile.gif
Drago mi je sto neko na forumu brine za moje muke.
Link to comment

Za Kragujevac, info o ugostiteljskoj ponudi imate na ovom sajtu - http://www.kudanaklopu.com/ :)Za nešto elitnije kafane/restorane - Panorama na poslednjem spratu hotela kragujevac(sa panoramskim pogledom na grad), Dvorište i Oranica, oba restorana na obali jezera. Vodenica, takođe ima sjanu klopu i odličan enterijer. Za klasične kafane sa dobrom klopom, pevac,lovac, naša kafana(specijaliteti-brizle na žaru, mozak u skrami, crevca,rebarca,kolenice..),biblioteka i dukat(jagnjeće pečenje). Za pečenjare, kod migeta i kod ratka. A za ljubitelje piva, i klope koja ide uz isto - pivnica Alektus, mesto koje je must see, i domaće pivo ćilibar iz sopstvene proizvodnje :)

Edited by Gaboon
Link to comment

ko se zadesi u Nisu a rostilja mu je vec dosta, da ode u kafanu "Cardak" blizu opstine Medijana. teleci repovi su izuli - bukvalno smo olizali sud, sarmice sa butkicom su bile desetkovane, etno sirenje, kupus salata, dve lepinje, 5 rakija, 3 piva, palacinke sa medom i orasima i domaca kafa - 2160 din.

Link to comment

još jednom apel na forumske novosađane(gazza1 i banatjanin su dobrodošli) za preporuku kvalitetne kafane, da nije samo mesina na meniju, da nije sokače i da ne gule kožu s leđa. prošli put sam pametovao kad smo bili u sokačetu, pa je sad na mene red da odaberem ugostiteljski objekat u srpskoj atini™ kenta mi je preporučio plavu frajlu, ali je reakcija bila mehhhpomagajte

Link to comment

Veliki ? (to je u Pašićevoj)a i poslao bi te u Debelu patku (bivši Arhiv u Ilije Ognjanovića) gde ništa nije valjalo, osim usluge i klope.klinac razbija kako kuva, jelovnik više nego smeo, cene ispod proseka. pačiji konfit, biftek iz vakuma, pauflek (pork belly) jednostavno zakivaju.ali pošto je sve drugo škripalo, i zato što sui se klinci zaleteli, izgleda da se zatvorio, bar mi rekošeda ne radi više. ali poveri, pošto ja kad sam zvirnuo, na vratima je pisalo: godišnji odmor

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...