Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

na zalost, i abraham se malo sjebao. zadnji put kada sam bio (letos) nije bilo ni prineti onome od pre 3-4 godine, kada su stvarno odvaljivali od dobrote.
+12 dana mi je bila cigla u stomaku
Link to comment
wtf?!
ima toga dosa u zadnje vreme. Doduse najvise po Beogradu. Tipa cekiras se pa dobijes dzabe shejk ili pomfrit ili dezert. Mislim da sam to i u Burger House video.
Link to comment

Zapljunes se preko mobilnog da si bio u lokalu i opcionalno ostavis komentar o mestu. Neka mesta ti daju popust neka dzabe dezert, pice ili predjelo. Tvoji prijatelji koji su isto registrovani vide gde si bio i o cemu si pisao pa na taj nacin mesto dobije free reklamu.

Link to comment
ja bio tamo jednom i bilo mi je isto jadno. necu vise nikad. a izvikali ga bošsačuvaj.
Ja isto bila tamo jednom, nije mi bilo lepo, ali spremna sam da dam Velikom drugu šansu. Taj jedan put me Mp40 izmaltretirao da jedem rebarca, ja ga poslušala i pokajala se. Uuužasno su masna. Ali to je možda zato što ja inače ne volim rebarca.Enpeu sirotom skočio pritisak kad je video šomloi galušku, samo ga je ljubav prema rebarcima sprečila da ustane i nikada se više ne vrati :(
Link to comment
  • 1 month later...

Neki moji prijatelji, ješna ekipa samaca i raspuštenika, bila sad za vikend u Guljaš čardi u Šupljaku pored Subotice, slučajno, na preporuku žene sa subotičke pijace.Napolju mini zoo sa nojevima i mangulicama a unutra švecki sto sa nekoliko vrsta gulaša, kobasica, svakakvih supa i čorbi, roštiljem i vinom u metalnim kanisterima. All you can eat + wine za 600 din, ovi moji pojeli i popili bar za tri soma svaki. Nisu se raspitali da li je švedski sto samo vikendom ili i ostalim danima.Mogu se pojesti i perverzije od noja i mangulice, ali ne znam kakav je osećaj kada ih maziš pred ulazom u kafanu, a onda ti u tanjir rknu srednje pečen file od noja.

Edited by clandestino
Link to comment

Ja vec neko vreme trazim gde ima da se jede noj u Srbiji, tako da zahvaljujem na informaciji. Znam da je pre bilo dosta tih farmi u jednom trenutku pa su odjendom sve iscezle. Ako ima jos gde da se proba meso ili jaja od noja slobodno javite :)

Link to comment

Pred Novu godinu sam konačno stigao da overim Medu u Zaječaru i mogu samo da potvrdim da hajp oko te kafanice ima smisla. Karirani stolnjaci na ukupno 5-6 stolova u kućici na lakat i opasno dobar roštilj koji stiže za pola sata. Đorali smo se međusobno, pa sam probao i preporučenu pljesku i još nekoliko tanjira iz ponude, sve fercera jednako savršeno.

Link to comment

ima u zajecaru jos jedna dobra kafana koja se retko pominje, ne secam se imena ali znam da opisem gde se otprilike nalazi, kada glavnom ulicom ides od centra u pravcu izlaza za beograd. otprilike na kilometar od centra ima krivina ulevo gde se sa desno strane odvaja ulica, e upravo tu desno u jednoj zgradi iz 70-tih u prizemlju, spolja izgleda sasvim obicno i nista se ne provaljuje jer ima zavese, kada udjes unutra pristojan etno ugodjaj bez preterivanja. sad se prisecam da sam pisao o toj kafani pre jedno godinu dana ovde. rostilj je mozda za dlaku slabiji od medinog ali su realno razlike nebitne jer je odlican, a sve ostalo jako jako dobro i odlicni kelneri. to za slucaj da kod mede popijete bananu zbog velike posecenosti, sto se desava.inace je zatvoren hajduk veljkov konak, legendarna kafana stara ko zna koliko decenija i jedan od najboljih kafanskih ambijenata koje sam video. iako su me lokalci odgovarali od odlaska tamo, svaki put kada sam poslednjih godina bio tamo bilo je super.

Edited by gazza1
Link to comment
to za slucaj da kod mede popijete bananu zbog velike posecenosti, sto se desava.
Dešavalo mi se već dva puta; prvi put Meda nije radio zbog godišnjeg(bio valjda avgust), drugi put me mrzelo da čekam da se oslobodi neki sto. Probaj da se setiš imena. Od bitnijih kafana u Za, ja sam čuo još samo za Konjički klub.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...