Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Aj da pitam ovde, izgleda je ovo pravo mesto.

 

imam Ace Lite 4 i pazario bi fon sa boljom kamerom. E ono u cemu je fora, to mi je maltene jedino i bitno - bolja kamera. Ne koristim nesto fon za surfovanje, njet, facebook i sl. ali koristim zaslikanje i ne bih se ako sa dva uredjaja (fon + fotoaparat). 

 

Daklem, neki predlog? Ono sto do sada videh sa dobrom kamerom i ne preterano ludom cenom je Samsung J5 i Motorola 3G. Nesto drugo?

 

Molim vas samo display od 5 inca i manje, malene su mi rucice  :D

Link to comment

pazario bi fon sa boljom kamerom. E ono u cemu je fora, to mi je maltene jedino i bitno - bolja kamera. Ne koristim nesto fon za surfovanje, njet, facebook i sl. ali koristim zaslikanje i ne bih se ako sa dva uredjaja (fon + fotoaparat). 

 

лумиа 1020  :fantom:

Link to comment

kupi aparat.

Ma nema sanse da imam jos jedan komad opreme, ja zivim minimalistickim stilom.

 

Jesus, ova Lumia izgleda ludacki dobro. Preferiram Android al ko ga jebe, ionako koristim fon samo za slikanja i pozive. 

 

400 orja je malko mlogo al kad je vec tako dobra sto da ne.. gde da je pazarim i dal da uzimam polovnu ili novu?

Link to comment

колико видим сад ју је већ мало теже и наћи, има овде излистана нпр. али питање је да ли је заправо имају, кладио бих се на не... гледај на купујем продајем шта се нуди

Link to comment

Hm... ja sam u Bocvani, tako da nisam siguran da li dostavljaju ovde :D

 

Da li moze da se nadje na alibabi, amazonu il negde drugde? 

 

Samo da kazem da sam imao svojevremeno priliku da pazarim Samsung Galaxy K Zoom i propustio priliku :frust:

 

edip: zapravo mogu da organizujem da mi dostave fon ako neko ima u Srbiji :)

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...