Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Dobio ovonokia-5310-xpressmusic.jpgJel zna neko kako da prebacim imenik sa Sony Ericssona na Nokiu?Preko blututa nece, sada pokusavam nekako preko programa. Skontao sam da su oba imenika 'VCD movie' sada samo ne znam kako da to aplodujem na Nokiu?

Link to comment

Hm... ako imaš Microsoft Outlook (onaj iz Office-a, ne Outlook Express) možeš da sinhronizuješ SE sa Outlook-om, pa onda Outlook sa Nokia telefonom, ako to podržavaju. Nisam siguran da će uspeti, ali vredi probati, inače sumnjam da ćeš uspeti direktno da sinhronizuješ jedan sa drugim. :)

Link to comment

Hehe, upravo to radim :) Trenutno instaliram Outlookjavim rezultate====================EDIT:Uspeo preko Outlooka :) Treba jos dodatno promeniti opcije za imenik da cita samo sa telefona i onda je sve valjano

Edited by Hustler
Link to comment

Jel zna neko sta da se radi ako se zapati virus na mobilnom? :(Odjednom mi je mob pojeo 15 unosa u imeniku, i sad su tu samo prazna mesta na koja ne moze da se klikne a kad ponovo unesem te brojeve ne regustruje ih mob.... takodje nestale su mi jos neke opcije npr. da kada otkucam poruku dodam korisnika... (sve se desilo posle proveravanja Facebooka preko mobilnog - prvi i jedini put <_< )... Najveci problem je sto ne mogu da bekapujem poruke i sms-ove na komp a to sam ranije mogla...... Help anyone? :unsure:

Link to comment

Hm, postoje virusi za Symbian, ali mi je nekako mala verovatnoća da je to u pitanju. Mada priznajem da nemam ideju šta bi moglo da bude. Jesi probala da upališ i ugasiš telefon/zameniš SIM karticu? Možda bi se mogao probati i reset, ali onda bi tek otišli podaci. :huh:

Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment

Probala i paljenje i gasenje i sve zivo...reset mi deluje kao jedina logicna opcijaaa ali toliko sms-ova sam cuvala sve vreme i sad da ih izgubim :( Pokusacu u neki servis da odnesem ali opet nemam pojma gde....

Link to comment
sanjam ovaj telefon danimanadam se da će mu cena opasti pa da ga pazarim... :wub:
Ako se ne varam to je indi telefon sa 512 mega. Ima ga moj ortak. Simpatichan je krajnje(mobilni).
Link to comment
nokia_8600.jpgDobio ga danas. Napljuvah ga onomad prenoseći iskustva drugara, sad ću imati priliku da vidim kakav je zaista. Pošto je kupljen preko i garant nije skidan sa mreže, bar se nadam da neće biti bagovanja...
Čekamo izveštaj iz prve ruke. :)A dok čekamo zanima me kakva su iskustva sa Nokia 6275i modelom?Meni se mnogo dopada.nokia-6275i.jpg
Link to comment

Evo ti odmah izveštaj. Baterija 3-4 dana, težak ko tuč (iz mog ugla, dobra osobina), nije symbian tako da software solidno brzo radi, donji red dugmića nešto nezgodniji za pritiskanje zbog blizine ruba poklopca, zvuk dobar, vibracija nije nešto jaka. Kameru nisam probao, nemam pojma kakve su slike. Na poklopcu se stalno vide otisci prstiju (al za one kojima to smeta, u pakovanju stiže i krpica). Za ono što meni treba (pozivi, SMS, alarm) sasvim solidan. Mada, nikad ne bih dao 500e za ovaj tlf.

Link to comment
Evo ti odmah izveštaj. Baterija 3-4 dana, težak ko tuč (iz mog ugla, dobra osobina), nije symbian tako da software solidno brzo radi, donji red dugmića nešto nezgodniji za pritiskanje zbog blizine ruba poklopca, zvuk dobar, vibracija nije nešto jaka. Kameru nisam probao, nemam pojma kakve su slike. Na poklopcu se stalno vide otisci prstiju (al za one kojima to smeta, u pakovanju stiže i krpica). Za ono što meni treba (pozivi, SMS, alarm) sasvim solidan. Mada, nikad ne bih dao 500e za ovaj tlf.
Kuuuulj, hvala. Takođe su mi najbitniji pozivi, sms i alarm. I vibracija. :s_w: Sa još nekih strana sam čula da nije ništa posebno i da realno ne vredi 500e. Nokia 6275i je za sad više u okviru mojih mogućnosti (drugarica platila mob 120e). Sasvim fina cena. Sad samo da mi fini ljudi koji sa ovim mobom imaju iskustva napišu svoje mišljenje. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...