Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Rekli su mi da stize ove nedelje, znaci ili sutra ili u subotu. Nego, nesto me zanima u vezi ovoga: Ja vec imam 064 karticu a sad cu dobiti jos jednu, sa dvogodisnjom pretplatom na MIX500. Kojim trikovima bih mogao da iskombinujem ubacivanje 063 kartice? Ova sadasnja mi treba zbog kontakata, nova ce mi trebati zbog kredita... Jel zna neko da li imam opciju da ne uzmem novu karticu nego da mi samo zveknu taj paket na ovaj stari broj? :unsure:
ja sam izveo sledeci trik: kupio sam fresh500 paket, stavio tu karticu u fioku i nastavio da koristim privatni 063 broj koji koristim sto godina i 064 koji mi je firma uvalila. ne mozes 064 da metnes na neki od tih paketa. ako si 065 postpaid onda mozes.
Link to comment

Nisam znao de da mećem ovo, a dopao mi se članak :DF-22 Raptor also a camera

THE new F22 Raptor stealth fighter can now store up to 25,000 songs and features a class leading 6.2 megapixel camera built-in. f22a.jpgBattery life on the $400 million attack aircraft has been improved to give nearly eight hours talk time and it now has Bluetooth connectivity and an easy to use QWERTY keyboard. Despite this Which? Mobile gave the Raptor just three-and-a-half stars, branding it poor value compared to the Samsung U600 or the LG KF series.Carl Hayes, editor, said: "We like the stealth mode so you can take it on the train without anyone noticing. It also makes it harder to steal. And we loved the pop-up 20mm rotating canon, which means if anyone does complain you can quickly reduce them to a pile of little bits and return to your magainze. But why no video mode and no zoom capability? And why only 480 rounds for the cannon and just two, small-diameter laser-guied bombs?"Hayes said he did expect other manufacturers to copy the Raptor's turbofan thrust vectoring system which allows it to hover vertically in mid-air while recharging.He added: "There are cheaper phones on the market, and it's email interface is no match for the BlackBerry Curve, but it does the job if what you want is basic photos, music storage and destroying entire villages full of brown people."
Link to comment

Pa to baš s mobilnim ne ide, hajde videću kasnije za temu o savremenim vojnim avionima. Nego kupio ja Siemens mc60. siemens_mc60.jpgE sad, lepo njemu radi kamerica, kupio sam kabl za prebacivanje u računar, imam i drajver, ali sve to neće da mi funkcioniše. Navodno treba i računar da mi ima još neki softver, ali kako to da instaliram, odnosno šta mi treba da bih prebacio slike iz mobilnog u računar?

Link to comment
Pa to baš s mobilnim ne ide, hajde videću kasnije za temu o savremenim vojnim avionima. Nego kupio ja Siemens mc60. siemens_mc60.jpgE sad, lepo njemu radi kamerica, kupio sam kabl za prebacivanje u računar, imam i drajver, ali sve to neće da mi funkcioniše. Navodno treba i računar da mi ima još neki softver, ali kako to da instaliram, odnosno šta mi treba da bih prebacio slike iz mobilnog u računar?
Ne znam gde si kupio fon, ali bi uz njega trebalo da ide disk sa softverom. Svakako ga imaš na siemensovom sajtu, malo googla i downloada će da reši problem.
Link to comment
samsung-d880.jpgUzeo sam pre 3 dana ovaj Samsung D880 Duos i za sada je korektan. Prelazenje s jedne na drugu kartice i slicne zajebancije su maksimalno dobro odradjene, kamera je do dzadza (pogotovo video snimci), zvuk je dobar, FM radio sljaka perfektno... Minusi su nedostatak blica (sto mi je potpuno neverovatno :huh: ) i blago seckanje zvuka pri razgovoru preko kartice koja je u drugom slotu (za ovo se mozda tripujem, obavio sam samo jedan ili dva razgovora). Uz to, mislim i da Samsung slabo/nikako stoji sa ubacivanjem novih tema ali nisam siguran...Nego, koji je sad standard kad su u pitanju memorijske kartice? U ovaj idu neke Micro SD ili tako nesto ali ne znam da li da uzmem od 1, 2 ili 4gb (naravno, uzeo bi' od 4 ako nije velika razlika u ceni).
Link to comment

samo da potvrdim nakon nekoliko meseci korišćenja da je e51 jedna izvanredna mašina.najavili su e66 i taj izgleda strahobalno.no nonsense telefoni.

Link to comment
ja sam izveo sledeci trik: kupio sam fresh500 paket, stavio tu karticu u fioku i nastavio da koristim privatni 063 broj koji koristim sto godina i 064 koji mi je firma uvalila. ne mozes 064 da metnes na neki od tih paketa. ako si 065 postpaid onda mozes.
Ovo u stvari nije tačno.Dakle, ako imaš 064 pripejd broj koji želiš da nastaviš da koristiš postupak je sledeći (uradio ga ja);Odeš u bilo koju MTS poslovnicu, i zatražiš (momentalni) prelazak sa pripejda na postpejd. Oni to lepo odrade, pitaju te koju tarifu želiš, odabereš je (ugovor na NEODREĐENO VREME), dobiješ novu karticu, sa karticom i papirima pravac Tehnomobile prodavnica, kupiš paket (mobilni i fotoaparat), ugovor se prebaci na 2 godine, kartica ostane ta koju si već dobio, i to je to.
Link to comment

U pravu je laki, tako su i meni rekli ali nisam odradio jer bi to potrajalo bar jos dva dana (dobio sam telefonce u subotu uvece) a posle 15 dana cekanja je malo falilo da im izvrsim najstrasniju slabotazu.

Link to comment
U pravu je laki, tako su i meni rekli ali nisam odradio jer bi to potrajalo bar jos dva dana (dobio sam telefonce u subotu uvece) a posle 15 dana cekanja je malo falilo da im izvrsim najstrasniju slabotazu.
gde si uzeo tel? meni ovde u balkanskoj rekli da nema i ne znaju kad će stići
Link to comment

Ja sam iz Sremske Mitrovice, uzeo sam u ovdasnjem Tehnomobile-u. Mislim da i neka firma Alpha copy i Telekom imaju slicnu akciju sa Nokiama, N95 kao najskuplji model je negde oko 16 hiljada...

Link to comment

Igrao sam se sa ovim Ima neke life style aplikacije koje su poredjane vako:tip parfemabioritamodnos tezine i visinekalorijemenstrualni cikluslista za kupovinuna desktopu telefona po defaultu stoji hram svetog savepravi telefon za patriotkinje

Link to comment
Nego, koji je sad standard kad su u pitanju memorijske kartice? U ovaj idu neke Micro SD ili tako nesto ali ne znam da li da uzmem od 1, 2 ili 4gb (naravno, uzeo bi' od 4 ako nije velika razlika u ceni).
Kupio sam juche u firmi Monitor microSD od 2 giga za 550 dinara. Ako si puko 200 evra na telefon, nece ti teshko pasti :).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...