Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Pa onda ti se isto hvata dal je Srbija pokrivena ili ne. Pazariš ga preko, jailbreakuješ i skidaš apps za dž.
Pa i nije bas, garancija, servis... Pristojan je to novac za telefon da bi ga uzeo bas tako...
Link to comment

Ja bih proverio sa onim iStyle iz Ušća oko garancije, trebalo bi da kao reselleri poštuju international warranty. Što se servisa tiče, ima sjajan servis u Kosovskoj, samo iPhone rade, menjao proletos kod njih ekran koji sam skršio, odradili carski, brzo i za sasvim ok cenu (u Apple store u Briselu mi tražili oko 300 jebenih evra za to :lol: )

Edited by dig_chohano
Link to comment

што се србије тиче, треба имати у виду да нови ајфон користи нано сим картице, којих нема код наших оператера, а и питање је када ће и бити

Link to comment

A oće moći to da se štricne ili je i čip manji?edit: da sam sebi odgovorim, neće moći, sad vidim da je nano sim tanji za nekih 15%.

Edited by dig_chohano
Link to comment
@Digne znam, ubeđen sam da kad god pričam sa nekim ifonovcem u vezi baterija da oni nemaju problem koji imaju svi ostali...
Evo ja sam bio na letovanju sa jednim vlasnikom 4s-a i taj se nije odvajao od punjača. Punio ga je podjednako kao ja moj HTC, plus osvetljenje ekrana drži na 30-50%. Smartfon je smartfon, nema tu mnogo razlike sa baterijama.
Link to comment
што се србије тиче, треба имати у виду да нови ајфон користи нано сим картице, којих нема код наших оператера, а и питање је када ће и бити
Ima nano sim kartica kod nas. Kod Telenora sigurno a pretpostavljam i kod drugih operatera. Sad naravno to nepromovisu jer niti imaju Iphone niti imaju neku zaradu od tih kartica ali ako odes u filijali i trazis da ti zamene tvoju karticu sa nano karticom uradice ti to. Edited by pavllle
Link to comment
Ima nano sim kartica kod nas. Kod Telenora sigurno a pretpostavljam i kod drugih operatera. Sad naravno to nepromovisu jer niti imaju Iphone niti imaju neku zaradu od tih kartica ali ako odes u filijali i trazis da ti zamene tvoju karticu sa nano karticom uradice ti to.
Jesi li siguran da je u pitanju nano, a ne mikro-SIM [iPhone 4 & 4s]?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...