Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

Ja sam igrao malo u doba bete i secam se da su me umarale preduge video sekvence pre uzimanja i nakon obavljanja misije, hteo sam valjda nesto novije, nesto divlje. Dosao do nekog 10og nivoa i tad je istekao free to play. Verovatno cu te i ja smarati ovih dana ako resim da se opet zanimam malo.

Edited by Mos
Link to comment
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

Ja sam igrao malo u doba bete i secam se da su me umarale preduge video sekvence pre uzimanja i nakon obavljanja misije, hteo sam valjda nesto novije, nesto divlje. Dosao do nekog 10og nivoa i tad je istekao free to play. Verovatno cu te i ja smarati ovih dana ako resim da se opet zanimam malo.
pa to je bar lako izbeći: nj.v. "space" prekida video sekvencu.
Link to comment
SWTOR.com is currently unavailable while we perform scheduled maintenance. Please check back again soon!Ne zajebavaj me :D
Uradi reload stranice.Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2
Link to comment

ti si bese (dosadni) republikanac?probao par nivoa da budem sith i dzedaj, sith prica je 100x zabavnija(al na pogresnim serverima, sad cu morati opet od pocetka na tom da krenem... :-S )dzedaji su takvi smaraci... sve se vrti na fazon budi miran ko pahomije nakon celonocnog seksa sa decacima.

Link to comment
ti si bese (dosadni) republikanac?probao par nivoa da budem sith i dzedaj, sith prica je 100x zabavnija(al na pogresnim serverima, sad cu morati opet od pocetka na tom da krenem... :-S )dzedaji su takvi smaraci... sve se vrti na fazon budi miran ko pahomije nakon celonocnog seksa sa decacima.
:Dimam i par empire likova, ali mi je glavni lik jedi tenkić.
Link to comment

Ovo nisu trebali da urade, ovo je teška droga. Aviončiće mogu da konzumiram u izuzetno malim dozama. Ovo ne smem. :whistle:EDIT: Koga ja lažem, A new Hope je prvi film koji sam gledao u bioskopu. Skidam.

Edited by bigvlada
Link to comment

koliko je i uopste ovo slicno KotOR-ima? nikad nisam igrao MMO, iskreno me taj multiplayer dio i ne zanima puno tako da je moje pitanje moze li se ovo igrati kao odlican besplatan single-player KotOR 3?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...