Jump to content
IGNORED

LAN


Mil@n

Recommended Posts

Dobro to, nego jel' krenuo protok kroz kasu?
Sa obzirom na marketing koji sam do sada odradio a on je nikakav, čekam flajere i plakate danas sutra - super je. Ova ekipa sa kojom sam /dosta ozbiljno/ pikao cs ranije je jedina znala + par ortaka bližih, dovukla ortake, pa se jedino tako raspričava. Sa obzirom na to, pazari i više nego zadovoljavajući, pon bio prvi radni dan. :)
Link to comment
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    40

  • Skyhighatrist

    26

  • Razzmatazz

    22

  • freakns

    16

Dobro, da znaš da si dužan po 5% svakome ko ti je "pomogao" ovde, plus već uobičajenih 10€ za Miralema.
Niko ne dobija ni penija™, nisam poslušao nijedan savet odavde. :DŠalim se naranvo, dostavite mi na pp bankovne račune, kako domaće tako i devizne. Mada, možemo neko forumsko pikanje nečega da razveslamo. :)
Link to comment
Sa obzirom na marketing koji sam do sada odradio a on je nikakav, čekam flajere i plakate danas sutra - super je. Ova ekipa sa kojom sam /dosta ozbiljno/ pikao cs ranije je jedina znala + par ortaka bližih, dovukla ortake, pa se jedino tako raspričava. Sa obzirom na to, pazari i više nego zadovoljavajući, pon bio prvi radni dan. :)
A da ti to malo potkrepiš nekim fotkama? Da vidimo to kabliranje, te MikroTik-ove, te rutere.. Nemoj samo da crtaš, molim te.
Link to comment

Poslednje šta sam ja u LAN-u grupno pičio je bilo ovo:DF1-game.JPGAko to može da se nabavi, mogu da vas oljuštim.edit: lažem, pikali smo jednom u firmi Wolfenstein: Enemy Territory, jer je jedino to na našim bizmis mašinama kako-tako radilo.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
pazari i više nego zadovoljavajući, pon bio prvi radni dan. :)
Mašala kapital!
Dobro, da znaš da si dužan po 5% svakome ko ti je "pomogao" ovde, plus već uobičajenih 10€ za Miralema.
5% od investicije, 5% mesečno, 5% od godišnjeg prometa, 5% od dobitka? Preciziraj malo...Mileramu 10 jura oma, klasika...
Link to comment
Sve mi se čini da će u ovoj igraonici na kraju da se piči tablić.
historian i moja malenkost protiv tebe i flegme? samo necemo u skidanje. vecera uz svece dolazi u obzir, ali to je poslednje na sta pristajem! i ako je vecera, ne zovemo grunfa...glas nerazuman ce da nas sluzi, plus da izdeklamuje razlike izmedju linksys i mikrotik routera(sa PPP naravno, tj power point prezentacijom)
Mada, možemo neko forumsko pikanje nečega da razveslamo. :)
256px-Homm3boxart.jpgmiralem krece s 10% golda vise od ostalih
Link to comment
A da ti to malo potkrepiš nekim fotkama? Da vidimo to kabliranje, te MikroTik-ove, te rutere.. Nemoj samo da crtaš, molim te.
Odneo sam aparat danas tamo, nisam stigao da fotkam. Će bude uskoro, svakako.p.s. sledeći koji spomene crtež, biće riportovan po više osnova... Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Riportovan si po više osnova.Za nepušače. Živeo zakon koji mogu da im nabijam na nos kada počnu da kukaju. Zamisli 15 ljudi unutra i svi džame, podavili bi se svi grupno.

Link to comment
A nije dobro ni za opremu. To možeš uvek da iskoristiš kao tehnički izgovor.
Jasno, to je jedan od razloga zašto ću da istrajem™. Em nije dobro, em se smrad zavuče u sve moguće i nemoguće.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...