Jump to content
IGNORED

LAN


Mil@n

Recommended Posts

A igrice? Jesu li originalne ili piratske?
Sve originali, imam na 10 mašina 15 igara, sve te igre ukupno me izašle 8000e. :) Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    40

  • Skyhighatrist

    26

  • Razzmatazz

    22

  • freakns

    16

Premijerno na PPP, official Logo igraonice. Nije baš da je logo, ali je svakako motiv koji će da se provlači svuda. PLAYGROUNDwallpaper.jpgInače, ništa nisam reklamirao, osim nekolicini ortaka koji su rekli ortacima i tako.. Sutra štampam vizitke i flajere, i plakate. Rezultat prve radne nedelje - ne mogu da postignem potražnju, najverovatnije još 3 kompa u toku nedelje. :)

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

glas, svaka cast. ti bese iz nekog malog gradica? kod mene u hanu su postojale dve igraonice koje su bile non-stop pune, obe su se ugasile pre par godina. bila je neka sugava u medjuvremenu ali je propala. mozda bi sada radila kada bi se napravila kvalitetna.koliki su ti bili ukupni troskovi na kraju?moze i na pm

Edited by kojot
Link to comment
Premijerno na PPP, official Logo igraonice. Nije baš da je logo, ali je svakako motiv koji će da se provlači svuda. PLAYGROUNDwallpaper.jpgInače, ništa nisam reklamirao, osim nekolicini ortaka koji su rekli ortacima i tako.. Sutra štampam vizitke i flajere, i plakate. Rezultat prve radne nedelje - ne mogu da postignem potražnju, najverovatnije još 3 kompa u toku nedelje. :)
ja mislim da crtez mora da udje u official logo inace si dzaba sve radio :D
Link to comment

Jebo vas crtež. angry.gif Vidite kako sam plakat lepo nacrtao. :)Kačim Vam slike samo da skinem novine iz izloga da ga lepo isfotkam. A novine moraju da stoje, "lokal je u pripremi".

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Seksa me net u igraonici, ping povremeno skače i na 200, 300 i tako danima već. Smrdi mi na neke radove na mreži i sl, ali kada sam pozvao kao "parametri su ok, do vas je".U pitanju je kablovski koperniku sproveden do rutera, pa odatle u 2 switcha. Jedan dan mi se npr desilo da na serveru ne mogu da browsujem, ali sve ostalo radi, cs on line, skype, gtalk i sl.Any ideas? Da li da napušavam i tvrdim da je kod nji', ili mene nešto hebe?Edit: evo ppp radi, a izdaje me gomila drugih sajtova, govorim čisto kao hint, nešto fakat radi, nešto ni da prdne.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Probaj neki drugi DNS, imaš onaj free DNS ili google public dns, 8.8.8.8 i 8.8.4.4, ako radi a na automatskom ne radi to je do njih...ili do njihovog provajdera.Samo što ti besplatni i slobodni umeju biti spori. Probaj neki od tih sajtova što te izdaje sa ovim javnim...

Link to comment
U 10€ da je do njegovih svičeva.
Mlogo je to meni. Možda ako mi se sinhronizuju obe plate...Znaš kako, navikao sam već na probleme sa svičevima, i svič na svič na svič na ruter "kofiguracije" i ako umeš (a glas nesumljivo ume) da povežeš sve ne bi to trebalo da pravi problema, uvek naravno postoji izutetaka, a to mu je lako da proba, skine jedan svič i vidi šta se dešava.
Link to comment
Mlogo je to meni. Možda ako mi se sinhronizuju obe plate...Znaš kako, navikao sam već na probleme sa svičevima, i svič na svič na svič na ruter "kofiguracije" i ako umeš (a glas nesumljivo ume) da povežeš sve ne bi to trebalo da pravi problema, uvek naravno postoji izutetaka, a to mu je lako da proba, skine jedan svič i vidi šta se dešava.
Nisam ni mislio da je do povezivanja, nego ti jeftiniji svičevi znaju tako da se ponašaju.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Nisam ni mislio da je do povezivanja, nego ti jeftiniji svičevi znaju tako da se ponašaju.
Nije isključeno da si u pravu. Poslednji put, dakle danas, bagovanje neta rešio je reset switcheva. Pravilo ili izuzetak, pokazaće vreme koje dolazi. :)
Link to comment
  • 10 months later...

Uzeo sam od ortaka polovan switchhttp://www.dlink.com/uk/en/business-solutions/switching/unmanaged-switches/desktop/des-1016d-16-port-10-100mbps-desktop-switchJedan port izgleda ne radi, što je čudnije, izgleda da radi lan, ali ne dobija net. Lampica sija samo srednja i to blinkne povremeno...Any ideas?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...