Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

Da, ali ako je tacno da je Parada prodata u dstribuciju u preko petnaest zemalja, da li smo mi jadne provincijalne pizde koje taj film ne shvatamo? Ja sam u devedesetim imala te izlete medju krimi ekipom pa sam videla tipove sa dva sata na rukama - jel to stereotip? vi sedite za kompjuterima i drkate ali da li znate takve karektere, tuzni geekovi? koga znate uopste?
S kim se svađaš, života ti?
Link to comment

cini se da svi zanemarujete da je pre tri godine najgledaniji film u srbiji bio citulja za eskobara. dakle najgledaniji film je bio onaj koji govori o nesrecnoj ljubavi post-op transeksualca & beogradskog mafijasa u tumacenju vojina cetkovica a ne jedan drugi film po drami duska kovacevica. nije ovo prvina za srbiju.

Link to comment
Da, ali ako je tacno da je Parada prodata u dstribuciju u preko petnaest zemalja, da li smo mi jadne provincijalne pizde koje taj film ne shvatamo? Ja sam u devedesetim imala te izlete medju krimi ekipom pa sam videla tipove sa dva sata na rukama - jel to stereotip? vi sedite za kompjuterima i drkate ali da li znate takve karektere, tuzni geekovi? koga znate uopste?
you bet!
Link to comment
cini se da svi zanemarujete da je pre tri godine najgledaniji film u srbiji bio citulja za eskobara. dakle najgledaniji film je bio onaj koji govori o nesrecnoj ljubavi post-op transeksualca & beogradskog mafijasa u tumacenju vojina cetkovica a ne jedan drugi film po drami duska kovacevica. nije ovo prvina za srbiju.
Meni to do jaja film.
Link to comment

^jel stvarno valja citulja za eskobara?ne bih da gubim na njega sat i po koje mogu produktivno da utrosim na laprdanje na forumu ako ne valja.metastaze sam skinila, i za njih forum smatram odgovornim

Edited by morgana
Link to comment

uh, to je baš treš film! sećam se da sam posle duže domaće apstinencije tada pogledao nekoliko relativno dobrih domaćih filmova (hadersfild, klopka, kako postati heroj...) sve dok nisam pogledao tog eskobara posle čega opet tri godine nisam mogao da gledam ništa domaće...

Link to comment

pa kako bih kazao to je spoj ringeraja & crying game. na momente zaista bizarno. ponovicu: godine 2008 je najgledaniji film u srbiji bio onaj u kojem se vole bivse musko & jedan mafijas.zanimiljiv je taj odmak domace tresh komedija od homofobije. nekada su dede lecile mladog koju od homoseksualnosti & 'pederi' su bili na celu svetske zavere koju je mogao da savlada samo bata zivotinja a danas eto.edit: moram dodati da je eskobar ako nista drugo daleko zabavniji od mucene klopke.

Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...