Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

Gle sad ovo? Nije srdjan nego - Udba. Da ti jebe kevu sto nas prozivas preko foruma. Nego, jeste li vi ikada u zivotu upoznali kriminalce kao sto je Limun, pa pricate o stereotipovima? ja sam u devedesetim imala izlet u krimi milje, pa znam dosta Limunova, sa rolex-ima na obe ruke. Ugasite ponekad kompjuter, zanimljivo je napolju...
jebote od limuna si spala na to da se ovde družiš s nama štreberima. to je baš sunovrat mitoloških razmera.
Link to comment
  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

Da, ali ako je tacno da je Parada prodata u dstribuciju u preko petnaest zemalja, da li smo mi jadne provincijalne pizde koje taj film ne shvatamo? Ja sam u devedesetim imala te izlete medju krimi ekipom pa sam videla tipove sa dva sata na rukama - jel to stereotip? vi sedite za kompjuterima i drkate ali da li znate takve karektere, tuzni geekovi? koga znate uopste?
Gle sad ovo? Nije srdjan nego - Udba. Da ti jebe kevu sto nas prozivas preko foruma. Nego, jeste li vi ikada u zivotu upoznali kriminalce kao sto je Limun, pa pricate o stereotipovima? ja sam u devedesetim imala izlet u krimi milje, pa znam dosta Limunova, sa rolex-ima na obe ruke. Ugasite ponekad kompjuter, zanimljivo je napolju...
Helou.
Link to comment
ne razumem ljude koji u isto vreme od umetnika (reditelja, slikara, bendova) traze da im singlhendedli menjaju svet i nista im nije dovoljno sto ovi urade, a sa druge strane oce cistu umetnost a ne film propagandu ili film pamflet.
+1Uopšte to ne razumem.
Link to comment
Gle sad ovo? Nije srdjan nego - Udba. Da ti jebe kevu sto nas prozivas preko foruma. Nego, jeste li vi ikada u zivotu upoznali kriminalce kao sto je Limun, pa pricate o stereotipovima? ja sam u devedesetim imala izlet u krimi milje, pa znam dosta Limunova, sa rolex-ima na obe ruke. Ugasite ponekad kompjuter, zanimljivo je napolju...
Imamo i mi na forumu jakuzu sa tri sata na zidu.
Link to comment
nisu srbi mimo sviejta, mada je izgleda kul reci da jesu. nije to konzervativna publika.
mislim da je dosta tih ledolomaca bilo i ranije, marble ass je mozda najpoznatiji ali tek smo sad dobili mejnstrim hit koji se bavi jednom uvek pipavo-armagedonskom pojavom u srpskom drustvu a to je parada. e sad, ni ja kao ni vi ne mislim (ili volim da verujem u to) da su srbi (a pogotovo srbi koji jos idu u bioskop na drustveno angazovane filmove) toliko homofobicni i da im je omiljeni pastime premlacivanje pedera i realnija je ta prica da je to dobro izorkestrirana predstava svake godine, pred-predizborni pichvajz balansviranja na kurcu, izmedju jednih i drugih "stranih placjenika" :D
gde sam rekao da su mimo sveta? stavise mislim da su ispred sveta. avangarda takoreci.ozbiljno.
samo da se slozim ovde. pogotovo nakon provodjenja nekog vremena u jednom filmskom arhivu. ima mnogo ludih stvari, pustinjaka i ingenioznih "andjela iz blata". potencijal je preogroman, preupucivanja publike nigde. a rekao bih i da nam je "autorski mejnstrim" u poslednjih par godina dosta turbulentan u poredjenju sa susednim kinematografijama, ovde je bas trusno ali nikako da se pojavi neko ko ce imati dovoljno muda za sve ove zajedno. preokret!
da ne idem dotle da spc javno odobrava promjene pola (sto istina ne utice na stav ogromnog dijela javnosti).
ah, da , tu su stavovi bliski pomalo onima svetovno-duhovne koalicije irana. sve je dobro dok se ne mreskaju identicne genitalije, a sta je tamo visilo ranije who gives a fuck. secate li se onog filma koji je bas dosta isao na tv tokom 90ih gde lik bemba svog post op bivseg ortaka, mislim da je i moja baba bila odusevljena. :D Edited by palfoot
Link to comment
ah, da , tu su stavovi bliski pomalo onima svetovno-duhovne koalicije irana. sve je dobro dok se ne mreskaju identicne genitalije, a sta je tamo visilo ranije who gives a fuck. secate li se onog filma koji je bas dosta isao na tv tokom 90ih gde lik bemba svog post op bivseg ortaka, mislim da je i moja baba bila odusevljena. :D
Pa da, na spoj identičnih genitalija reaguju gađenjem, a za neko bolje razmišljanje ih mrzi da uključuju mozak....Nevezano za ovo, palfoot, dosta sam razmišljao u vezi tvog prethodnog posta, pa uz rizik da ispadnem glup - jesi li siguran da Dragojevićev pristup nije realistički? Malo sam razmišljao o tome i meni je Parada realizam, ne mogu da vidim da bi neki drugi "izam" mogao da bude u pitanju.Nisam hteo da se više javljam na ovom topiku, pošto sam mnogo već mrsomudio ovde, ali ovo me kopka, ne mogu da ne zapitam, jače od mene, jbg. :) Edited by kobni zelaya
Link to comment

Mislim da odgovor na to pitanje ovisi od toga da li verujes da bi - da se u jednom vozu na liniji Beograd-Skoplje (lupam) nadju po pripadnik svake od ovih ekstremnih zlocinackih grupa u filmu, jedan peder i jedan navijac i kada su se lepo u razgovoru izjasnili sta su - krenuli da pricaju o ljudskim problemima i brigama i svi ustanove da su imali slicne nesrecne ljubavi, udruze se protiv politicara i EU (dobro mozda je malo zeznuto to Kosovo, setite se onog Srbina koji je kidnapovao ustase u Ukrajini i pretio da ce ih zaklati viljuskom :D)a voleo bih da verujem da ima i nekog altruizma :(

Edited by palfoot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...