Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

a sto kime mislis da je uopste neobicno sto ljudi vole da gledaju ovakvu tres komediju? tek sam trecinu pogledala, da ne komentarisem detalje.nisu srbi mimo sviejta, mada je izgleda kul reci da jesu. nije to konzervativna publika.i da, ljudi vole domace filmove i domace serije, sto tijanici pogresno tumace kao vole ljudi da gledaju selo gori a baba se ceslja i sl

Edited by morgana
Link to comment
a sto kime mislis da je uopste neobicno sto ljudi vole da gledaju ovakvu tres komediju? tek sam trecinu pogledala, da ne komentarisem detalje.nisu srbi mimo sviejta, mada je izgleda kul reci da jesu. nije to konzervativna publika.
gde sam rekao da su mimo sveta? stavise mislim da su ispred sveta. avangarda takoreci.ozbiljno.
Link to comment
da sorry. bio je iza naduvane ognjenke.http://www.vesti.rs/Kultura/Najgledaniji-filmovi-u-Srbiji.html
aaaa, znaci drugi najgledaniji DOMACI film.oke :)
Link to comment
aaaa, znaci drugi najgledaniji DOMACI film.oke :)
te godine su ognjenka i eskobar bili najgledaniji filmovi (148.000 i 136.000). tacka.da pojasnim ovo je vise osvrt na navodnu ekskluzivnost teme kojom se srdjan bavio u paradi.
Link to comment
gde sam rekao da su mimo sveta? stavise mislim da su ispred sveta. avangarda takoreci.ozbiljno.
ok, nesporazuminace je strasno koliko se preceruje sa tom tezom o srbinu kao srbendi koji je valjda juce iz sojenice izisao (osim onih stotinak kojima je prababa ostavila salonac u kraju koji jos uvijek mirise na gospostinu(™ cvetkovic roskov u nekom tv oglasu)edit, kojote, dje si bio prije par sati angry.gifvec sam skinula Edited by morgana
Link to comment

ne razumem ljude koji u isto vreme od umetnika (reditelja, slikara, bendova) traze da im singlhendedli menjaju svet i nista im nije dovoljno sto ovi urade, a sa druge strane oce cistu umetnost a ne film propagandu ili film pamflet.

Link to comment

milinkovicu treba dati antizlatnu plaketu za promasivanje zicerana temu koja je dosta komicna npravio je prilicno ravan filmporedjenje eskobara i parade ne stoji. eskobar ne provocira gledaoca na razmisljanje a parada da, sto ne govori nuzno o kvalitetu jednog ili drugog filma, naravno, nego o drugacijim pretenzijama. a i pitanje prava homoseksualaca je mnogo ucestalije u javnom diskursu nego promjena pola. da ne idem dotle da spc javno odobrava promjene pola (sto istina ne utice na stav ogromnog dijela javnosti).

Link to comment

Gle sad ovo? Nije srdjan nego - Udba. Da ti jebe kevu sto nas prozivas preko foruma. Nego, jeste li vi ikada u zivotu upoznali kriminalce kao sto je Limun, pa pricate o stereotipovima? ja sam u devedesetim imala izlet u krimi milje, pa znam dosta Limunova, sa rolex-ima na obe ruke. Ugasite ponekad kompjuter, zanimljivo je napolju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...