Jump to content
IGNORED

PARADA


kgmr

Recommended Posts

Poruka koju Parada daje je: pederi su feminizirani, bespomoćni ženstveni slabići, ali nema razloga da ih bijemo.
U stvari, glavna poruka filma je da su i pederi ljudi.
Link to comment
  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    35

  • kobni zelaya

    33

  • Milogled Bluff

    25

  • morgana

    22

U stvari, glavna poruka filma je da su i pederi ljudi.
greska.poruka filma jeste da je ben hur cist gej film, bas kao i top gun po tarantinu i poruka dragojeviceva 'evo vam polunarodi vas film- hocu da sam gledaniji od sotre' Edited by mustang
Link to comment
greska.poruka filma jeste da je ben hur cist gej film, bas kao i top gun po tarantinu i poruka dragojeviceva 'evo vam polunarodi vas film- hocu da sam gledaniji od sotre'
jes, i meni je u trenutku proglašenja Ben Hura gej filmom odmah na pamet pao Top Gan po Tarantinu
Link to comment
Dragojevićev angažman gledam kroz činjenicu da se on ponosno učlanio i da je i sad u stranci čiji je predsednik zabranio poslednji Pride. Samo za Milogleda da dodam - nije je zabranio zato što je homofob, već zbog blizine izbora. Umesto da je radio svoj posao kako treba - pohapsio lidere i organizatore raznih skupova "porodičnih" i "dece" i omogućio homoseksualcima ono na što imaju pravo svi ostali - da mirno pod ruku pod ruku prošetaju ulicom sa onim koga vole.
i, kako je opisan policijski inspektor u filmu?
Link to comment

kobni, da ti pitas malo vise gej ekipu koliko su zainteresovani za paradu? niko od moje gejsha ekipe nije za paradu. razumni ljudi. nasilno uvoditi neke stvari u kulturi koja to odbija je demokratska diktatura.dacic i dragojevic su najbolji drugari. na istoj su stranici.

Link to comment
niko od moje gejsha ekipe nije za paradu. razumni ljudi. nasilno uvoditi neke stvari u kulturi koja to odbija je demokratska diktatura.
I ti misliš da je ustav nelegitiman?
Link to comment
I ti misliš da je ustav nelegitiman?
?legitiman kao i u svakoj drugoj zemlji. a koliko je dobar to je drugo pitanje.evo podji od najbizarnijeg ...u svedskoj je, na primer, dozvoljeno da se suncas po parkovima go. zamisli sada taj zakon i kod nas.u americi, uspesno shatro demokratskoj drzavi, ne mozes bebu da previjes na javnom mestu. ne mozes toples na plazi;do pre 50 godina crnci su se vozili na kraju autobusa, dok im naravno ZENA -rosa parks nije okrenula list itd...srbi su tada jeli zlatnim kasikama znas, putovali svuda, dobijali stanove od drzave ....[necu o ovome da pricam, nervira me]rekla sam za paradu da je kurac od filma i nula vrednost. Edited by mustang
Link to comment
?legitiman kao i u svakoj drugoj zemlji. a koliko je dobar to je drugo pitanje.
:thumbsup: pod hitno ukinuti pedersko-izdajnički ustav i zabraniti bilo kakvo napuštanje zemlje osim zarad prisilnog vraćanja ili streljanja odbeglih u neprijateljsko-pederske zemlje. Edited by McCabe
Link to comment
:thumbsup: pod hitno ukinuti pedersko-izdajnički ustav i zabraniti bilo kakvo napuštanje zemlje osim zarad prisilnog vraćanja ili streljanja odbeglih u neprijateljsko-pederske zemlje.
bejbe, zao mi je sto ti je mozak ispran. ima li sanse da pomeris perspektivu makar za 1mm?
Link to comment

tako je! meni je mozak čist i meni je nacionalni interes iznad svega pa i iznad odavanja utiska na forumu. žao mi je što ti je amerika uprljala um, pa moj predlog o zatvaranju granica primaš s rezervom.srbija!!!

Link to comment
?legitiman kao i u svakoj drugoj zemlji. a koliko je dobar to je drugo pitanje.evo podji od najbizarnijeg ...u svedskoj je, na primer, dozvoljeno da se suncas po parkovima go. zamisli sada taj zakon i kod nas.
to je prevashodno estetsko pitanje.
Link to comment

da se razumemo....meni je srbija majka, a amerika maceha. i provedoh podjednako i u jednoj i u drugoj. i ne osecam se da pripadam ni jednoj ni drugoj jer i tamo i ovde me gledaju drugacije. ali ...sve je to moje :wub: kako god.naprotiv, stavljas nacionanlne interese pre ljudskih/humanitarnih. pre sebe, drzavljanina jedne zemlje zbog koga je taj ustav napisan. tvoj stav je cinican. nadji ti meni ustav ijedne zemlje koji garantuje i odrzava prava i da su gradjani te zemlje super zadovoljni. ne, to neces naci. izvini mccabe, ako te uvredih, nije mi namerna, gotivan si mi lik, ajd da ne pricamo o ovome. moracu da ignorisem o politici, stvarno nije vredno moje paznje. to je kao da o boji fekalija diskutujemo. daj nesto lepo ? :) evo tebi neki insertic iz filma kada smo vec kod parade, i bas bas gotivim taj film ... bolje na ovaj nacin da komuniciramo :)http://www.youtube.com/watch?v=2yLiGbJLWi8&feature=related

Link to comment

Mrze me da čitam detaljno šta ppp misli o filmu, ali pretostavljam da se teško mirite sa činjenicom da je Parada još jedan potpuni uspeh Srđana Dragojeviča. :PNajgledaniji film u regionu od ko zna kad, dobro primljen od strane kritike, pa još povrh svega verovatno i stvar koja je dala najveći doprinos prihvatanju gej populacije ikada na ovim prostorima. Mislim, znam da mnogima izgleda nakaradno i stereotipno, da bi vi to mnogo jače i bolje, ali dok se ne nakanite čini mi se da i ova Srkijeva propaganda odlično vrši posao. Bar taj zaključak imam iz komunikacije sa fellow average joe-ovima.Pričao sam sigurno o filmu sa 15-20 ljudi do sad, i bukvalno su mi svi do jednog rekli da je film dobar, a bilo je tu i problematičnijih primeraka...jedan stari drugar, dobar momak ali klasičan balkanski mačo alpha sa stavovima koji idu uz to (i sa kojim sam godinama ginuo oko romskih/gej pitanja) mi je posle filma doslovce rekao -''E, ma bio si ti u pravu, treba da se ostave na miru da žive svoj život''. Meni dovoljno! :)

Link to comment

Ovo pričam već mesecima...Dragojević je ovim trešom učinio više za gej populaciju od svih NVO i gej udruženja zajedno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...