Jump to content
IGNORED

oktobarski salon


kgmr

Recommended Posts

... sam si napisao da si povezan. Cemu sad ovaj ispad?@Kim: to sto si naveo bilo je vezano za argumentaciju oko slicnosti Direrovog i altamirskog crteza. Sto se uvreda tice, pa jebote, procitaj par strana unazad :isuse: meni govoris o vredjanju?Peconi? Izmileli? Pa jebote.
izmileli sa flu. da? sta je problem? moja supruga je 'izmilela' sa flu i tacno znam sta misli o tom mestu. ne o svojim profesorima (poput marije dragojlovic) vec o likovima poput andjelke bojovic (majke luke bojovica) i velizara krstica.i da licno me vredja kada neko ko dobija novac o kome vecina umetnika u srbiji zapravo sanja ikao su vizuelno pismeniji od njega pise ovakve stvari.i neka te. radi sta hoces i misli sta hoces ali ne ocekuj da niko nece da reaguje kada sipas zuc po ljudima koji vole i koji se bave umetnoscu.
Link to comment
  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    109

  • kim_philby

    104

  • yolo

    79

  • InvisibleLight

    38

kime, dabovicu, jel mozete da prestanete da hranite bolest i patologiju koju ovaj forum velikodusno tolerise, ne samo na ovoj temi nego uopste. ako vam se radi sa ovakvim osobama, imate niz centara u kojima su smesteni ljudi koji bi od vaseg dobrocinstva i znanja imali koristi.ne znam da li ste egzibicionisti ili vas ovaj vredja da krajnjih granica sto je u mom slucaju bio slucaj, tek svejedno je. na vas ima pik zbog toga sto u vama vidi ono sto sam nema, a voleo bi, i zato se gura da sarenim slovima napise nesto sto mukica veruje da je pametno. IL je keva, ucite od starijih, aktivirajte. ovog ne mozete da pobedite, glup je, neobrazovan, uporan i bahat. u srbiji smo, ovo je njihova teritorija.

Link to comment
E, jos nesto za tebe Kime: do sada sam tolerisao pominjanje profesije, fakulteta sa koga sam izmileo, mog radnog vremena i ostalih tvojih cvrstih argumenata - potegnes li to jos jednom kao argument, krenucu i ja po tvom rl-u (racunam da cu se snaci za info).Ajd.
pa snadji se. ja pisem ono sto ti prosipas po forumu. nisam se raspitivao o tebi niti me izvan digitalnih granica ovog svetog mesta (u jednom kadijevicevskom smislu tih reci) to interesuje.sam se hvalises onim cega se pametan stidi. meni je sokantno kako neko iz tvoje branse moze da druge optuzuje za prodaju magle.fyi, blokov oktobarski salon je posetilo 70.000 ljudi. za ovaj jos nemam podatke ali cu ih imati za koji dan. to sto ti ne citas prelom, 3+4, remont magazin ili cak i kulturni dodatak politike ne znaci da se o umetnosti ne pise. to sto mislis da je rad vladimira miladinovica samo aktivizam (na osnovu vesti gde je pogresno naveden naziv rada karstena konrada, btw) je samo tvoj problem.oces da te neko ozbiljno shvati? daj 200 dindzi i idi na OS pa cemo da pricamo.
Link to comment
kime, dabovicu, jel mozete da prestanete da hranite bolest i patologiju koju ovaj forum velikodusno tolerise, ne samo na ovoj temi nego uopste. ako vam se radi sa ovakvim osobama, imate niz centara u kojima su smesteni ljudi koji bi od vaseg dobrocinstva i znanja imali koristi.ne znam da li ste egzibicionisti ili vas ovaj vredja da krajnjih granica sto je u mom slucaju bio slucaj, tek svejedno je. na vas ima pik zbog toga sto u vama vidi ono sto sam nema, a voleo bi, i zato se gura da sarenim slovima napise nesto sto mukica veruje da je pametno. IL je keva, ucite od starijih, aktivirajte. ovog ne mozete da pobedite, glup je, neobrazovan, uporan i bahat. u srbiji smo, ovo je njihova teritorija.
ja sam popio vise. ponovo.
Link to comment
pa snadji se. ja pisem ono sto ti prosipas po forumu. nisam se raspitivao o tebi niti me izvan digitalnih granica ovog svetog mesta (u jednom kadijevicevskom smislu tih reci) to interesuje.
Nisam spominjao ni platu ni radno vreme. Vidim da "baratas" tim argumentima i dalje. Aj me zaobidji ubuduce s tim, ne ide ti u prilog.Od pocetka ove rasprave (koja nije zapoceta o salonu vec o emisiji na B92 gde se salon pominje a prica je ideoloski shira) ti si zapeo da vredjas i penis. Ajde se obuzdaj malo sa RL izjavama i sve ok.
Link to comment
...krenucu i ja po tvom rl-u (racunam da cu se snaci za info)....
Nemoj da se zezas, banovace te. Tako sam ja prosao kad mi palo na pamet da se nasalim sa njegovim RL identitetom (sa kojim se netom pre toga Miralem salio onoliko, bez savrseno bilo kakvih posledica... go figure.)
Link to comment
Nisam spominjao ni platu ni radno vreme. Vidim da "baratas" tim argumentima i dalje. Aj me zaobidji ubuduce s tim, ne ide ti u prilog.Od pocetka ove rasprave (koja nije zapoceta o salonu vec o emisiji na B92 gde se salon pominje a prica je ideoloski shira) ti si zapeo da vredjas i penis. Ajde se obuzdaj malo sa RL izjavama i sve ok.
pominjao sam da imas platu i radno vreme? sta je tu problem. niti znam koja ti je plata niti gde radis niti koje ti je radno vreme. samo predpostavljam da imas i radno vreme i platu a znam da se za tu platu i to radno vreme ne bavis umetnoscu.daj ovo je vec jadno.e da, indi ja ni ne znam sta si ti pisao niti me interesuje. meni je mileram rekao nesto sasvim drugo od ovoga sto ti pises. kakogod, siroko vam polje. istrazujte i pisite. boli me kurac.
Link to comment
Good luck tebi... ali meni je zaista dosta ljudi koji dominiraju ovde, kao i tragicno nesposobne adiministracije (posebno otkad je Marvin otisao).I don't need this shit.
Cekaj, valjda ja sad treba da odem. Gde si ti posao?@Zorge: nisam video taj uradak, ali ne verujem da bih ga zapamtio. Odavde znam samo cime se Henrik i Dabovic bave, prosto takve stvari ne pamtim i nisu mi bitne (a i kako bi ih koristio u raspravi?)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...