Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

oktobarski salon

Featured Replies

"Umetnost je i za obicne ljude" kaze direktor KC Beograd. Ko ovde promasuje?
ljude koji nisu profesionalci u polju umetnosti. aman, zar je to tako tesko shvatiti. kaze umetnost ne treba da bude hermeticna. isto ono sto ti pricas non-stop licimure jedan. s jedne strane dzvakas o ekipici a onda kada neko kaze (a da nisi ti) 'umetnost nije za ekipice' ti dobijes napad.

Edited by kim_philby

  • Replies 628
  • Views 63.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je kao kada te slina ne napusta, curi i ne prestaje i koje god kapi da stavis, opet je ljigava, slinava, zelena i ruzna. WTMIL, hvalaPS. epic: #242

Hm, to ne objasnjava izivljavanje potpuno nedostojno onoga sto ste u RL.Ali, OK, kod mene na IL uvek ima mesta, koliko god da je natrpana.
ja sam mu rekao samo ono sto bih rekao bilo kome da nastupi tako kabadahijski, u RL ili na forumu. upao si u pricu bez ikakvog motiva i pretis stavljanjem na IL zato sto mucimo Kauboja, coveka koji ima otpornost nosoroga i u stanju je da, tokom visenedeljne kampanje smaranja i bezobraznog podmetanja, svojerucno posvadja forumase i usija stvari do te mere da sam opstanak boarda dodje u pitanje zbog njegovog izivljavanja.aman bre.

dabovicu, izvini sto sam te onomad napusavao zbog indyja.

ja sam mu rekao samo ono sto bih rekao bilo kome da nastupi tako kabadahijski, u RL ili na forumu. upao si u pricu bez ikakvog motiva i pretis stavljanjem na IL zato sto mucimo Kauboja, coveka koji ima otpornost nosoroga i u stanju je da, tokom visenedeljne kampanje smaranja i bezobraznog podmetanja, svojerucno posvadja forumase i usija stvari do te mere da sam opstanak boarda dodje u pitanje zbog njegovog izivljavanja.aman bre.
makar je tu umetnik.
PS. epic: #242
au jbt
ljude koji nisu profesionalci u polju umetnosti. aman, zar je to tako tesko shvatiti. kaze umetnost ne treba da bude hermeticna. isto ono sto ti pricas non-stop licimure jedan.
Netacno. NIkada nisam ljude delio na "obicne" i "neobicne". To je tvoj posao. Cak ide dotle da udaras na profesiju i radno vreme.@Dabovic: o cemu ti govoris covece? Kakvo usijavanje jebote, pricamo u tri ujutru o oktobarskom salonu, niko mi jos dedu partizana nije pomenuo (niti obrnuto).edit: ovde ste digli prasinu kao da ste licno uvredjeni jbt.

Edited by CowBoy

jeste primetili da se vise uopste ne svadjamo na politici, nego samo na oktobarcu i umetnicima protiv umetnika?

umetnost je zivot a ne politika. najzad.

jeste primetili da se vise uopste ne svadjamo na politici, nego samo na oktobarcu i umetnicima protiv umetnika?
Nisam video svadju, ovo je vise bilo orgijasticno vredjanje na licnom nivou i to zato sto sam "uvredio" instituciju (sad kapiram da je ekipa povezanija sa istom mnogo vise nego sto sam mislio).Odatle i srdzba. Valjda.

Edited by CowBoy

Netacno. NIkada nisam ljude delio na "obicne" i "neobicne". To je tvoj posao. Cak ide dotle da udaras na profesiju i radno vreme.@Dabovic: o cemu ti govoris covece? Kakvo usijavanje jebote, pricamo u tri ujutru o oktobarskom salonu, niko mi jos dedu partizana nije pomenuo (niti obrnuto).
delio si. porucivao si darku da ne moze da razume zato sto nema talenat i ne zna da slika. ja sam samo na to reagovao i objasnio da niti se bavis umetnoscu niti je razumes. ti si jedan lik iz marketinga sto govori sve o tebi. sve ono sto pripisujes savremenoj umetnosti zapravo je deo polja kojim se ti bavis (u srbiji): priucenost, nepotizam, ekipice i povrsnost. to sto ti to ne vidis dok proizvodis content za peconija je samo tvoj problem.sto vredjas ljude i njihov napor za koji cesto ni ne vide ni zute banke je vec i moj problem posto je to bas bezobrazluk. to sto si bio mod ove gnusne kloake (novi naziv za pdf) je problem ovog foruma. ti brate ne znas nista o umetnosti. idi citaj praslinov post dok ti oci ne ispadnu.

...

Edited by Marko M. Dabovic

drugacije, jasta
edit: ajde se Vaso malo smiri. Ne vredjam forumase i ocekujem da me se ne vredja (sem od Gazze, on ima takav rakurs, donji)... sam si napisao da si povezan. Cemu sad ovaj ispad?@Kim: to sto si naveo bilo je vezano za argumentaciju oko slicnosti Direrovog i altamirskog crteza. Sto se uvreda tice, pa jebote, procitaj par strana unazad :isuse: meni govoris o vredjanju?Peconi? Izmileli? Pa jebote.

Edited by CowBoy

uuu koje opstenje s mamama oko salona, ima li bar dobrih fotelja?

Edited by 3opge

E, jos nesto za tebe Kime: do sada sam tolerisao pominjanje profesije, fakulteta sa koga sam izmileo, mog radnog vremena i ostalih tvojih cvrstih argumenata - potegnes li to jos jednom kao argument, krenucu i ja po tvom rl-u (racunam da cu se snaci za info).Ajd.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.