Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Sam film ne odudara mnogo od prosečnog blokbastera, ali kao uvod u novu generaciju star warsa sve je na mestu.

Uboli su pojačanja što je verovatnije najbitnije - boyegu čekam da eksplodira još od najzabavnijeg filma 2011, oscar isaac i domhnall gleeson se uvek rado gledaju, dok daisy prvi put srećem ali je  :wub: 

Moram priznati da sad jedva čekam da vidim šta će rian johnson da uradi sa ovim, njega ipak cenim daleko više od džej džeja

Edited by Ruxin
Link to comment

Meni ovo dobro izgleda. Nadrkana rebelka, malo mracniji ton i mladi Tarkin. Forest je visak al' jebiga ne moze bez PC-a ocigledno. Ovo ce biti filmcina za epizodu 7, MMW.

Edited by Mos
Link to comment

Izgleda dobro. Sto se Vitakera tice, ja ga volim i nemam problem sa PC-jem (naprotiv, svidja mi se to), ono sto meni eventualno smeta kod svih ovih velikih fransiznih blokbastera jeste sto insistiraju na dovlacenju velikih glumackih zvezda i ozbiljnih glumaca, ne zato sto mi smeta kvalitetan glumac, nego zato sto bih vise voleo da vidim potpuno nove i nepoznate face, ili popularne i poznate sa tzv. B liste, cak i po cenu da budu losi glumci, ali da imaju presence. Harison Ford je najgori glumac u univerzumu, ali mnogo vise smeka ima on i kao Indi i u Blejd Raneru nego da je te uloge igrao neki Ricard Barton. A ako nekome ne treba star power za marketing, prodaju karata i mercha, to je onda SW fransiza. 

 
No, u principu je nebitno, to je manja zamerka moja, nista strasno.

 

Mark Hamil je najveci car sad ovde i od stare ekipe voleo bih da najduze on ostane. 

 

http://youtu.be/mOe0tbBDHQ4

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ti kao da zaboravljas da ovde nije cilj da se snimi dobar film vec da se namlate milioni. To vreme sa davanjem sanse b glumcima u blokbasterima je proslo.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jeste čuli reddit leak script spoiler za Episode 8?
 

Rey: You abandoned me, even though you're my father!
Luke: No. You are my father! Dun dun dun!




 
To sa reinkarnacijom probija dno nepatvorenim 100% pure-grade idiotizmom, nije čak ni smešno. A i ostatak zapleta zvuči kao traljav preprič Empire Strikes Back, što verovatno znači da je genuine.
Link to comment

Jeste čuli reddit leak script spoiler za Episode 8?

 

 

Rey: You abandoned me, even though you're my father!

Luke: No. You are my father! Dun dun dun!

 

 

 

To sa reinkarnacijom probija dno nepatvorenim 100% pure-grade idiotizmom, nije čak ni smešno. A i ostatak zapleta zvuči kao traljav preprič Empire Strikes Back, što verovatno znači da je genuine.

 

Posle epizode 1 sve je moguće. Čekaj samo da se dohvate putovanja kroz vreme, tu se redovno svi od reda zapetlajju kao pile u kučinu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...