Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Izašlo na kioscima.

 

Nisam nastavio posle originalne trilogije, gledati prikvele ili ne? Znam da su univerzalno omraženi, ali mi se listajući topic učinilo da zapravo većina mitologije potiče iz njih

Link to comment

Izašlo na kioscima.

 

Nisam nastavio posle originalne trilogije, gledati prikvele ili ne? Znam da su univerzalno omraženi, ali mi se listajući topic učinilo da zapravo većina mitologije potiče iz njih

 

nema potrebe gledati prikvele.

Link to comment

I ako je zamenio glumce i radnju nekom razumnom pričom, eventualno o high-school košarkaškom turniru u Ajovi.

Link to comment

Slažem se da je Džon Bojega naporan, ali to za pucanje ne stoji, on je imao obuku ;)

 

Uglavnom skinuh film i spremam se da vidim još jedared kako mi leži bez ometanja "3D" naočara - btw, da li je neko u bioskopu video nešto 3D? Ja znam da imam ocenu 3 na dubini polja ali nisam ništa video osim mutnih rubova...

Link to comment

Zamalo me imperijalna krstarica nije udarila u glavu jednom prilikom, ali to bi bilo to od 3d zajebancija :lol: . Nazalost u uzickom bioskopu nemam izbor, pa sve sto gurnu primarno u 3d moram tako da gledam, inace bi rado izbegavao.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Izašlo na kioscima.

 

Nisam nastavio posle originalne trilogije, gledati prikvele ili ne? Znam da su univerzalno omraženi, ali mi se listajući topic učinilo da zapravo većina mitologije potiče iz njih

Треба. 

Link to comment

btw, da li je neko u bioskopu video nešto 3D? Ja znam da imam ocenu 3 na dubini polja ali nisam ništa video osim mutnih rubova...

 

ja, doduse to mi je prvi film koji sam gledao u 3d (cak ni ajkulu 80ih nisam gledao sa ocalama :)  ) i gledao sam u fontani

Link to comment

jel ovo snimljeno po nekoj knjizi ili ne?

 

Ne, Star Wars triologija je nastala nakon što Džordžu Lukasu nije bilo dozvoljeno da ekranizuje Flaša Gordona. Bili posle još neki filmovi ali realno ne gubiš ništa ako ih propustiš.  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...