Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

To bi verovatno imalo najviše smisla, ali imajući u vidu da se drže originalne trilogije kao pijan plota, mora da bude neka tajna rodbinska veza. Na kraju trećeg filma, dok crnac i pilot u letu uništavaju Megadeath Starkiller MMLCVII, Snooki prži Rey force lightningom ali onda se prethodno poraženi Kylo Ren sažali i podigne onoga i baci ga u ponor. 

 

Onda slede vatromet i nova verzija one ewoks pesmice, yub nub dubstep ili nešto.

 

 

 

Nego sta mislite jesu li Ewoksi pojeli ove nesrecne trupere po cijim slemovima tako veselo dobuju? 

Link to comment

konacno odgledao. tehnicki ok, ceo stimung podseca na prva tri, ali film je jedno veliko golo

govno. da mi se gledaju beskrajne rodbinske sage i ko je ciji otac - gledao bih spanske sapunice.

likovi totalno neubedljivi. leia i han solo ocajni (ford neopisivo uzasan). crnac - ne znam da li

mu je strasnija uloga ili gluma. i ono - trupere u serijalu ubijaju efikasnije nego ja moljce i

onda vidis trupera koji barata macem kao da je dzedajski segrt. tuzno i pretuzno.

Link to comment

Svako ko okači bilo šta u vezi nova tri filma (ili eventualne buduće 3D verzije), biće okačen viseći za noge, glava mu umočena u marmeladu od šipka i onda spuštena u mravinjak.

 

 

Ja sam samo dosao da podsetim na svetle pocetke ovog topica.

 

:fantom:

Link to comment

a i svi oni vanzemaljci, ko je ikad video da sve to postoji, ma ajde...

 

jel se to odnosi na moj post? sta si hteo da kazes time? ja nemam problem sa ratovima zvezda i njihovom bajkoliko fantasticnom prirodom, putovanjima brzim od svetlosti, silom, svetlosnim macevima i ostalim fizicki nemogucima detaljima. vanzemaljci su tu jedan od realnijih koncepata, doduse ne i preterano originalan.

 

s acim imam problem. prvo sa neinventivnoscu price koja se, evo vec 7 filmova vrti oko toga ko je ciji otac. "I'm your father", replika je uzasno mocna u originalu jer je toliko neocekivana. spekulacije posle poslednjeg filma se svode ponajvise na ko je otac od ove male, jer, je li, ceo serijal se sveo na porodicnu burgiju.

 

sto se trupera i njegovih vestina macevanja tice, hey, wait, to nema veze sa fizicki mogucim, nemogucim ili neverovatnim. naprotiv. svetlosni macevi su trejdmark dzedaja i onih sa tamne strane. oni su deo internih zakona i pravila koji su uspostavljeni u serijalu. ima stvari koje ne smes da menjas ako zelis da odrzis pricu dramaturski ubedljivom. u scenama sa macem, razlika izmedju obicnog trupera i male koja ocigledno ima silu u malom prstu je u par poteza macem. ali, to je samo detalj koji cini da los film bude jos gori. najveci promasaj je Solo-Leia, odnos i gluma. totalni fail.

Link to comment

mislim da je najveći problem - očekivanje da ovaj film reši sve goruće probleme. ali jbg, to je samo film. kao što je i ANH bio samo film (i to prilično loš kad bi se gledalo zanatski)...

Link to comment

mislim da je najveći problem - očekivanje da ovaj film reši sve goruće probleme. ali jbg, to je samo film. kao što je i ANH bio samo film (i to prilično loš kad bi se gledalo zanatski)...

 

pa ne znam. otisao sam da ga gledam sa prilicno umerenim ocekivanjima. ono - dva sata nostalgije i zabave. za najprofitabilniji film svih vremena prlicno su mi podbacili. moguce da su od silne zelje da budu verni originalnoj trilogiji upali u zamku ponavljanja motiva odande, pa film na momente izgleda kao los and loose rimejk. prica sa novom zvezdom smrti je preslikana. ideja o trazenju mape do luka je idiotska da boli. firefly/serenity ostaje brutalni domaci zadatak za sw.

Link to comment

http://youtu.be/GQQMLE4FuIQ

 

:D

 

Star Wars: Episode VIII" has officially started principal photography in London, and with the production announcement comes the official list of cast members, including the newly announced Benicio Del Toro and Laura Dern.
 
Rian Johnson ("Looper," "Brick") will write and direct the still-untitled "Episode VIII," the cast of which was announced on the official Star Wars site. Returning to the galaxy far, far away are Mark Hamill (Luke Skywalker), Carrie Fisher (General Leia), Adam Driver (Kylo Ren), Daisy Ridley (Rey), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (General Hux), Anthony Daniels (C-3PO), Gwendoline Christie (Captain Phasma) and Andy Serkis (Supreme Leader Snoke).
 
Kelly Marie Tran is a new addition, with Del Toro and Dern.
 
Also included in this annoucment is the first footage from the next episode, including a look at Johnson on set filming where "Star Wars: The Force Awakens" ended with Luke Skywalker meeting Rey on the remote island. 
 
The production is taking place at Pinewood Studios in London with a premiere date of Dec. 17, 2017. 
 

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...