Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

Ima i ono negdje u prvoj sezoni kad se djevojka poradja dok iza njih restoranu or something :DKako nekome Modern Family moze da bude mnogo bolje od Community. Neljudi!

Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

Ima i ono negdje u prvoj sezoni kad se djevojka poradja dok iza njih restoranu or something :DKako nekome Modern Family moze da bude mnogo bolje od Community. Neljudi!
Modern Family traje tri sezone u nesmanjenom tempu. Community je imao spor početak, onda 1,7 sezona blaženstva i sad ovo slabo. Zbirno gledano, bolji je Modern Family, ali je vakat da sam se glasnije i više smejao na Community.neljud
Link to comment

Ne znam, meni je Modern Family skoro isti kao i vecina drugih sitcoma, samo malo bolji. Pri tom mi je druga sezona daleko nezanimljivija od prve, pa sam batalio posle 12. epizode. Mada se ovdje vracamo na ono sto sam vise puta pominjao - meni su sitcomi kao forma negdje jedva iznad telenovela, sa par izuzetaka.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ne znam, meni je Modern Family skoro isti kao i vecina drugih sitcoma, samo malo bolji. Pri tom mi je druga sezona daleko nezanimljivija od prve, pa sam batalio posle 12. epizode. Mada se ovdje vracamo na ono sto sam vise puta pominjao - meni su sitcomi kao forma negdje jedva iznad telenovela, sa par izuzetaka.
a) zašto ih onda gledaš i zašto sudiš o njima?b) koji su to izuzeci, sad me živo zanima? :)
Link to comment
a) zašto ih onda gledaš i zašto sudiš o njima?b) koji su to izuzeci, sad me živo zanima? :)
Pa, nije da ih bash pasionirano pratim. Tu i tamo odgledam neku, uglavnom na TVu. Dobro, malo pretjerujem u poredjenju sa telenovelama, ali sitcomi su mi definitivno jedan od nezanimljivijih zanrova. Znaju da budu duhoviti tu i tamo, ali u 99% slucajeva te fore se ponavljaju iz epizode u epizodu, humor je over the top, usiljen i izvjestacen. Iskreno, vise humora mi je bilo u jednoj epizodi npr Housea [u prve tri sezone] nego u citavoj sezoni The Big Bang Theory, ili Prijatelja. Modern Family mi je simpaticna, nesto vise duhovita od vecine ostalih sitcoma, tu su josh Raising Hope, na moemente su mi duhoviti bili Prijatelji [mada ne dovoljno da bih gledao redovno], pa ona, kakosezvase, gdje je igrala Caley Cuoco prije TBBT, nesto '... moja tinejdz cerka' or something. Mada, jedini sitcom koji stvarno volim je Seinfeld. Naravno, ima gomila engleskih komedija koje volim, ali njih ne smatram sitcomima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...