Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

Glumačka postava je tokom snimanja one naslovnice kukala da seriji treba podrška i blabla, a na svim kalendarima na koje sam naleteo, sledeća epizoda je "TBA". Ne razumem se nešto u politiku kuća, ali ovo me baš plaši. Nije mi jasno kako je tako odjednom rešeno da je ukidaju...

Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Glumačka postava je tokom snimanja one naslovnice kukala da seriji treba podrška i blabla, a na svim kalendarima na koje sam naleteo, sledeća epizoda je "TBA". Ne razumem se nešto u politiku kuća, ali ovo me baš plaši. Nije mi jasno kako je tako odjednom rešeno da je ukidaju...
Po onome sto sam ja procitao:- ostatak sezone ce izvesno biti emitovan (najverovatnije na prolece)- skoro sigurno nece biti sledece sezone :( Edited by katamaran
Link to comment
Po onome sto sam ja procitao:- ostatak sezone ce izvesno biti emitovan (najverovatnije na prolece)- skoro sigurno nece biti sledece sezone :(
Tako je od novembra (ili kad je već prestalo). Nego, razmišljam, baš sam se otuđio od Communityja. Em mi treća sezona nije bila na nivou prethodne dve, em sam u međuvremenu pogledao Filadelfiju, Arrested Development, Louiea i upoznao se sa Modern Family, em sam nastavio da gledam druge sitkome koji su držali kvalitet. Radujem se naravno, ali nisam više toliki entuzijasta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...