Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

Oni koji su sinoc prvi put ukljucili Community nece znati gde se nalaze. :D Jos 1 odlicna epizoda.Nego, jeste znali da nam je dekan u uzoj konkurenciji za Oskara za scenario?
Heh, nisam ovo znao. Kul!edit: upravo me google naucio da ko-scenarista istog filma daje glas jednog od ćaća u 'allenu gregoryju'. dok me je drugi tata od početka bezobrazno podsećao na dekana...allen-gregory.jpg?d=600 Edited by scab
Link to comment

Moram da kažem da mi je treća sezona potpuna prodaja. Ne znam da li sam se ijednom nasmejao za sve ove epizode. Ispunila su mi se najgora strahovanja, a to je da je serija postala svesna sebe. Cele sezone praktično nema škole i njihovog učenja, već se samo prikazuju kakve su face i neki kao bezvezni set piecovi. A obožavao sam prve dve sezone.Sada mi je sve nekako usiljeno i veštački. Meh. Gledam po navici.

Link to comment
a to je da je serija postala svesna sebe.
Harmon od nastanka serije krstari netom u potrazi za kritikama i reakcijama gledalaca, a neretko se i sprda sa istima u samoj seriji. Vidi koliko cesto tvituje i sve ce ti se kasti, covek je skroz neurotican kad je rec o njegovom cedu.
Cele sezone praktično nema škole i njihovog učenja, već se samo prikazuju kakve su face i neki kao bezvezni set piecovi.
A koliko smo imali skole i ucenja u drugoj sezoni? :D Edited by Calavera
Link to comment
Harmon od nastanka serije krstari netom u potrazi za kritikama i reakcijama gledalaca, a neretko se i sprda sa istima u samoj seriji. Vidi koliko cesto tvituje i sve ce ti se kasti, covek je skroz neurotican kad je rec o njegovom cedu.
Ma, neuroza je strava, samo mi se čini da ovo nije neuroza već odradjivanje. Kao da lik piše znajući šta publika otprilike očekuje od likova, nekako mi usiljeno, nema spontanosti, inteligencije i šarma koji su krasili prve dve sezone. :(
A koliko smo imali skole i ucenja u drugoj sezoni? :D
Od epizoda koje nisu u školi mogu da se setim Pirsa u bolnici i, možda, žurke kod Džefa kad gledaju fudbal. Čak i ostale počinju i završavaju se u školi.Ne'm pojma, možda je lični utisak, ali prilično mi je nespontana treća sezona. Čak me je i opštesvrš epizoda sa different timelines neverovatno razvučena, jer nijednom nije skraćen uvod sa Džefom koji objašnjava sistem i Abedom koji se žali.Ali, ne patim mnogo što je propao Community jer sam u medjuvremenu otkrio Modern Family i P'n'R.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...