Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

Rejtinzi skocili sa 1.7 na 1.8, a ukupan broj gledalaca premasio 4 miliona. :)
to je zato što sam ga ja preporučivala svima do besvesti ;)@glasrazuman meni ništa slađe nego kad ujutru pred odlazak na posao daunlodujem frišku epizodu, i znam da me čeka gledanje čim se vratim.
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

Kako možete da gledate dok se ne završi sezona? Ili barem pola? Meni je neprocenjiv taj osećaj slobode, da gledam kada želim i koliko želim te onda lepo uklapam sa gledalačkim raspoloženjem™.
kako ti mozes da izdrzis da ne gledas? ja to mogu sa breaking bad ili tako nekim ozbiljnim serijama. pustim da se nakupe 4 jer onda zaronim u albakerki ko covek, ali ovakve serije su poslastice i ovako, servirane jednom nedeljno. ko zna kad ce kraj sezone.
Link to comment
kako ti mozes da izdrzis da ne gledas? ja to mogu sa breaking bad ili tako nekim ozbiljnim serijama. pustim da se nakupe 4 jer onda zaronim u albakerki ko covek, ali ovakve serije su poslastice i ovako, servirane jednom nedeljno. ko zna kad ce kraj sezone.
Odgovor je vrlo prost: mogu jer uvek imam nešto drugo da gledam. :)Mogao bih ja i ovako na kašičicu, ali jednostavno mi je gušt da ja raspolažem serijom, a ne ona sa mnom. :D Kada imam 25 epizoda na hardu, nekako se bolej osećam.
Link to comment

Druga epizoda josh slabija od prve. Plus, nije bilo ni Omara ni Dean Peltona.Ali jeste bilo par fora, a i ovaj iz Party Down je kul lik :)

Link to comment

Treca meni najbolja od prve tri, ali i dalje nije odlicna. Parks & Rec je trenutno bolja serija.Uostalom, Todd iz AVCluba je sve rekao:

I wouldn’t call this the best episode of Community ever made, but after a couple of episodes that had some pretty significant flaws, it’s just nice to see an episode that does everything it sets out to do and does it well. This isn’t an episode of Community we’ll all be talking about when the show comes up years from now and we’re remembering our favorite moments. But it is the kind of episode the show needs to be able to do from week to week to keep us tuning in without worrying about here all of this is going or when we’re going to get another paintball episode or something. This is just funny, solid television, and that’s not something we should turn up our noses at.
Edited by Calavera
Link to comment

Solidna epizoda. Nije mi ni blizu najboljih, ali bolja od prve dvije. Imam par strahova, though. Iako je Chang bio kul ovdje, nekako mi se cini da se previse trude s njim. Takodje, much as I love Omar, nekako mi se ne uklapa ovdje, ne koriste ga narocito dobro.

Link to comment

I nije joh bilo narocito tesko da bude najbolja epizoda ove sezone, ali lagano je i u Top 3 epizode ove serije uopste.Timeline kad Troy ode po pizzu, a sve ode ukurac je najbolji :lol:Jedina negativna stvar je nastavak muvanja Jeffa i Annie. Nadam se da ce da batale te gluposti, ubjedljivo najnezanimljiviji dio serije.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...