Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Gledao Munje opet na youtube-u nekog pirata kako i dolikuje ovom filmu.

 

Beogradsko govno! Ups jel sam rekao glasno!? Ma ok, sve se nešto mislim da ne vredi više da vam prećutkujemo.

De, naravno može i pauza dok ne umirite Gagu i Preleta u vama na uvredu koju ste pročitali. Ali nemojte uzimati za zlo, biće ih još pa bi bilo bezveze da na prvu morate da puštate poslednji u krug u Monci da se smirite. Idemo dalje... jebo vas Srđa Anđelić. Ovo su neki novi horizonti govnarstva... i jebo vas leto kad je Raša Andrić naučio da nije prvi asistent. I da, opustite se.. kao što nisu ni Mile ni Slavica krivi već elite, tako i sada pričam upravo o tim istim elitama. O tim elitama koje grbača ostatka Srbije nosi decenijama na ledjima.

 

Ukratko jer nemam živaca, ko nije gledao: Mladi su govna. Jer samo kuckaju telefonom, jer se lože na Mile Sile.. Iako su olimpijski hemičari, tu su ocvala deca Mike Aleksića da im objasne muziku i život. A život je borba i mora OPET dok jašemo po filmskom centru srbije. Tu je OPET urbani beogradski zvuk koji nije bio zvuk nigde izvan blokova... tu su OPET i urbane beogradske face kao Basara, Milinković debeli.. Tu je i provincija u gunjevima i šubarama.. Tu je i dijaspora odvratna koja narodnjači po Srbiji.. tu je i loš djak ambasador u beču. Ah te diplomate po ambasadama upropastiše državu pa Mare i Pop nemaju za leba. Tu su i sponzori, ima ih dosta.. i oni vole urbane beogradske face koji nose petokrake na kačketima dok viču akcija!

 

Tu bi naravno bio i transfer blama u rangu ona voli zvezdu, suza i njene sestrice ali film koji poentira sa ispraćajem mladih u beli svet sa rečenicom ajde ajde srećan put , arbajt, arbajt, sami ste to tražili , zaslužuje najveće gadjenje!.. kad već pomenuta kulturna elita ne kenseluje sama... ustvari.. lepo ja počeh.. Jedi govna Beograde!

  • Haha 4
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Hajde pisite "Munje opet" a ne tako, jer sve citam kao da ste gledali opet Munje posle n godina

Link to comment
43 minutes ago, I*m with the pilots said:

Hajde pisite "Munje opet" a ne tako, jer sve citam kao da ste gledali opet Munje posle n godina

 

Ja sam i prve Munje gledao jednom i bile su mi bezveze, tako da opet nije bila opcija koliko god da su reprizirane na TV. A nastavak tek nema sanse..

Link to comment

Stigao sam do polovine Munja opet i ovo je mnogo loše. Pretpostavljam da su zbrzali scenario, nit fora nit ničega. Samo 50 dosadnih referenci na prvi deo.

Link to comment
11 minutes ago, darkonet said:

Nadam se da niste gledali Sto se bore misli moje

Ne, pa imam još nekoliko mrvica dostojanstva.

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...