Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Da malo i pohvalimo nešto:

woods2zuii0.jpg

Stanoviti Severin films će objaviti box set sa 20 folk horor filmova, a neki od njih su Leptirica, Štićenik i Devičanska svirka. Najzad remasterovani. Biće tu i intervjui sa Kadijevićem, Sultanovićem i Cacijem Mihajlovićem, kao i knjiga od 100tinak strana. Ghoul opširno najavljuje ovde:

http://cultofghoul.blogspot.com/2021/08/srpski-horori-osvajaju-svet.html

  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...

A stvarno, koja im je fora sa ovom nosinom?

Ja bukvalno u trejleru i to malo materijala što sam video, ništa drugo ne primećujem.

Jasno je da je Toma bio nosat, ali ovo baš bode oči, kao neka karikatura.

  • +1 3
Link to comment

Ma jebeš nos, u filmu se ni ne primjećuje toliko, tj. navikneš se kroz minut dva, a ta fizička sličnost kao must je napuštena u Holivudu ima već par decenija. Lik je stvarno glumčina. 

Link to comment

Velika i nepotrebna greška je taj nos, kursadzijski nivo humora neprimeren filmu sa ozbiljnim karakternim glumcima, trebalo je neko da skrene pažnju Bjelogrliću, ovako će uvek ostati kao rep...

Edited by Jeremija
Link to comment

ma gluposti 

čuješ glumcu nakalemili veliki nos i to je problem

:isuse:

 

 

pa malik je dobio oskara, globus i baftu za ulogu u boemskoj rapsodiji, a metnuli mu onoliko zubalo

  • +1 2
Link to comment

Ja cu preskociti film i sacekati seriju kad se pojavi. Generalno, problem je kad snime brdo materijala za seriju, pa onda gledaju kako da zbudze sve u neka 2 sata za film. Kada nisu ograniceni vremenom, sve nekako bolje legne, nista nije zbrzano, likovi prodisu..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...