Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

25 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Jel istina da je ponavljao 'samo ti sinko radi svoj posao' dok su pljuštali krošei? 

 

:covid19:

Ne, nego je ponavljao "Ja sam samo radio onako kako mi je naređeno"... :fantom:

Link to comment

Neka snime film po ovom dogadjaju za 6-7 godina kad bjela izadje iz zatvora. On nek glumi sebe, gagu moze bikovic, a konobaricu u beloj kosulji milica milsa. Katarini radivojevic nominacija za glavnu zensku ulogu u ulozi same sebe

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Oće li biti projekcije Celts/Kelti uskoro kod nas ili će se čekati neki festival?

 

Pretpostavljam da ce domaca premijera biti na FAF-u tamo negde krajem novembra/pocetkom decembra.

 

Ja ih overio pre neki dan na online delu Sarajevskog festivala, 6 evra bilo rentiranje. Neprijatan za gledanje, ali prilicno uspeo film, pisem detaljnije kad uhvatim malo vremena.

  • Hvala 2
Link to comment
34 minutes ago, shimpr said:

Neka snime film po ovom dogadjaju za 6-7 godina kad bjela izadje iz zatvora. On nek glumi sebe, gagu moze bikovic, a konobaricu u beloj kosulji milica milsa. Katarini radivojevic nominacija za glavnu zensku ulogu u ulozi same sebe

jel može u filmu da bude i odlomak iz one specijalne emisije na pinku, pa da bokana igra bule, krla da igra laza, vučićevića miki a sarapu lepomir... 

ako bude blokbaster, u prikvelu trivanku da igra mimi... 

 

Edited by klimt
  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, pantelia said:

Nije RIP, ali jedna, onako, tuzna vest:

 

470025_screenshot-20_f.jpg?1629719335

 

Ovo je Aleksandar Todorovic, najmladji sin Pantica iz Tesne Koze. Ulazi u Zadrugu.

izgleda ko da ima 70 godina

Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Nije RIP, ali jedna, onako, tuzna vest:

 

470025_screenshot-20_f.jpg?1629719335

 

Ovo je Aleksandar Todorovic, najmladji sin Pantica iz Tesne Koze. Ulazi u Zadrugu.

Tuzno je samo ako ce biti dosadan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...