Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Nadam se da film nije ono "štikliraj sve teze za fondove"...







... Shiit has hit the fan

Jelena Stanković je Stefanova žena i ćerka Milića Stankovića...privatno je baš ok i fina, ali prvi put čujem da se bavi fotografijom na filmu, mislim da je diplomirala istoriju umetnosti kod Jaše Denegrija. Možda neko od ppprofesionalaca zna više?

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

Evo i prve recke za film od pouzdanog Marka Stojiljkovica
https://www.pobjeda.me/clanak/strahinja-banovic-neocekivano-mocan-spoj-epske-pjesme-i-migrantske-krize

 

 

 

Autor uspijeva da dva svijeta spoji u jedan artikulisan film koji govori o našem vremenu i o potrebi za ljudskošću u njemu. Ono što se činilo još i kao teži zadatak, Arsenijević na kraju uspijeva da uhvati i poentu Banović Strahinje i elegantno je transponuje u moderno vreme


 
Rado cu gledati film

 

 

Edited by I*m with the pilots
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Radila je ona, nešto mi u glavi neki dokumentarci i svašta nešto..







... Shiit has hit the fan
 

 

Radila je za Bojana Vuletica prethodno, na prva dva njegova filma, takodje i za Stefana na njegovom debitantskom filmu Ljubav i drugi zlocini. Odavno su oni ekipica. U pozitivnom smislu naravno..

Link to comment
11 hours ago, April said:

Jelena Stanković je Stefanova žena i ćerka Milića Stankovića...privatno je baš ok i fina, ali prvi put čujem da se bavi fotografijom na filmu, mislim da je diplomirala istoriju umetnosti kod Jaše Denegrija. Možda neko od ppprofesionalaca zna više?

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

to je onda mlađa simonidina sestra

 

ona što je obradila u tehno verziji istruli mi dunja u fioci, ćerka milića od mačve?

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

to je onda mlađa simonidina sestra

 

ona što je obradila u tehno verziji istruli mi dunja u fioci, ćerka milića od mačve?

 

Da ne bude zabune Simonida je pravila etno-četno zajebanciju, tehno verziju "Istruli mi dunja u fijoci".

 

 

 

Jelena sa tim nema nikakve veze! Privatno je upravo onakva kakvom je April opisao!

Evo intervjua sa njom od pre nekoliko godina.

https://www.fcs.rs/12478/

Mislim da je davno imala nameru da piše knjigu ili pravi dokumentarni film o Henri Alekanu... Ne sećam se više...

 

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pitanje je bilo jel su njih dve sestre?

Jesu. Samo je Simonida iz Milićevog drugog braka, a Jelena iz trećeg.

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...